Přejít na obsah

Nefunguje zpětné zhlédnutí


Jack_6428

Doporučené příspěvky

Návštěvník skrut

Opět to nefunguje.Jen mě překvapuje že UPC nabizí službu zpětného přehrátí,která nefunguje.A navicí my jim za to eště platíme.Měli by se stydět,ale jak to vypadá tak nás mají na háku.A oblíbená věta"Naší technici na tom pracují".Ať se dou poradit do netboxu.Tam to funguje na 99%.To je jako byste si koupili auto,které necouvá.

UPS STE ZLODĚJI A LŽETE NÁM SPOTŘEBITELŮM.STE HORŚÍ JAK POLITICI!!!

Upraveno uživatelem skrut
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 16 hodinami, David - UPC napsal:

... Přes den je to v pohodě, ale večer ve špicce, když se přihlásí většína set - top boxů už to ty servery moc nezvládají ... 

Ne, ne, ne. Problém s večerními hodinami je zanedbatelný. Navíc všechny chyby, které jsem popisoval minule, se mi nestaly večer kolem osmé, ale ve dvě ráno. Zkusil jsem druhý den v poledne a bylo to totéž. Já bych chtěl vědět, proč se část pořadů nenahraje vůbec, proč se jich část nahraje jen napůl, proč jdou některé přehrát jen v HGo a ne na STB (když na tomtéž STB jiné pořady ve stejný čas přehraju), atd. K tomu navíc to občasné tvrzení, že nemám ZZ předplacené. Nic z tohohle se netýká večerních hodin.

 

  • 300 Mb/s
  • -
  • Komplet
  • Modem Compal, HD Mediabox, CA modul
  • Mladá Boleslav
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník shark64

Souhlasím. Neustále nepoužitelné.Zpětné zhlédnutí zlobí bezmála 9 měsíců.Svádějí vinu na to že je to můj módem, který jsem si zaplatil a už vůbec ne za pár korun a donutili

si vzít do pronájmu nový a nic se nezměnilo. Pokud je to F1 je to bez konce, tak jako filmy, zbytek je to chyba, nebo to drze píše že není zaplacený balíček, přitom je !! a dokonce 

jsem si ho zřizoval právě se zpětným shlédnuti kvůli zaměstnání kdy se vracím před půlnocí. Nahrávání také nefunguje. Nakoupil jsem již tři flash 3,0 a při spuštění se to tak 

seká že je to na rozdupání. V neděli jsem obdržel sms od společnosti upc , že je závada odstraněna a vše je funkční .Je , kromě opět zpětného shlédnutí. Je to hnus, zase to

Nejde !!!

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník zby

Mně se zasekávání při zpětném přehrávání objevuje už mnohem déle, než týden, čtrnáct dní. (Minimálně to budu počítat opravdu v řádech měsíců.)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník FCZB1913

Zpětný zhlédnutí mně osobně nefunguje rozhodně několik měsíců. A to mi osobně přijde neskutečný. Já chápu, že se může stát, že někdy něco nepojede. Lidi jsou lidi a technika je technika, ale tohle problém, který se neřeší, nebo řešit neumí a to je z pozice klienta neakceptovatelné.

Není prostě normální zapínat TV s pocitem, že vůbec doufám, že se budu moct podívat na to, na co jsem chtěl. V 21. století to takhle dlouhodobě nejsem ochotný pochopit.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ano, mně se taky zasekávání objevuje už od května, kdy jsem byl nucen opustit stary Kaon s HDD, protože umřel. ZZ jako služba je skvělá věc, ovšem jen kdyby fungovala bezchybně. Samotné zasekávání (pokud se neděje každých pár vteřin) by mi moc nevadilo, kdyby se to vždy rozjelo přesně v místě, kde se to zaseklo. Ale u mnoha programů se to rozjede o 10-20s dál, než se to zaseklo a na to se nedá koukat. Ale jak píšu pořád dokola, nejhorší jsou pořady nenahrané/částečně nahrané (jen první půlka)/špatně nahrané (nepřehratelné na STB). Tyhle chyby by měly být vyřešeny nejdřív, ne to, že pár hodin denně ve špičce se trochu seká přehrávání.

  • 300 Mb/s
  • -
  • Komplet
  • Modem Compal, HD Mediabox, CA modul
  • Mladá Boleslav
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidat se ke konverzaci

Přispívat můžete okamžitě a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se a přispívejte pod Vaším účtem.
Poznámka: Váš příspěvek vyžaduje před zobrazením schválení moderátorem.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložit jako upravený text.   Obnovit formátování

  Pouze 75 emotikon je povoleno.

×   Váš odkaz byl automaticky vložen.   Místo toho zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Nahrajte nebo vložte obrázky z URL adresy.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...