Přejít na obsah

Nefunguje zpětné zhlédnutí


Jack_6428

Doporučené příspěvky

Návštěvník SharkeeCZ
před 22 hodinami, Jana P. napsal:

Na televizi i na počítači mi to hlásí, že je potřeba aktualizovat předplatné. Chová se vám to stejně?

ano, stejně

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Dnešní pokus....pouhopouhá zkouška mojí naivity....pro zpětné zhlédnutí hláška: "aktualizace předplatného". Zkouším to na iPhone a na NTB (Win7). Kdyby se alespoň UPC snažilo vyvolat ve mně pocit, že je nastalá situace zajímá a napsali nějaký hromadný E-mail, že je to mrzí ...blabla a že na tom pracují...ale ani takovýhle "voblbovák" na klienty nenachystají... Třeba o to usilovněji pracují na zprovoznění Horizon GO. Myslím, že už by bylo na čase!

  • -
  • -
  • TV Komplet
  • CA
  • Střední Čechy
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Vypadá to, že o tom ví (viz výpadky na stránkách UPC). Otázka je ale, proč jim oprava tak trvá dlouho...

Citovat

Nahlášeno od: 07.11.2017 10:08 
Předpokládaný termín opravy: 14.11.2017 9:00:00

Možné potíže se službou Zpětného zhlédnutí na všech zařízeních, včetně Horizon Go, ve večerních hodinách. Omlouváme se, termín odstranění závady není zatím k dispozici, pro bližší informace sledujte tyto stránky.

Výpadek se týká těchto služeb:   DIGITÁLNÍ TV

 

 

  • 300 Mb/s
  • Jiná služba
  • Komfort
  • TC 7200, VTV Pro Box, 2xCA
  • Neratovice
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Problém není jen s tím, že se ZZ ve večerních hodinách seká přehrávání. To by bylo to nejmenší. Teď si chci pustit dnešní Big Bang z Coolu, z 21:25. Přehrávání se spustí, ale pořad má jen 13 minut, místo zhruba 40. Ale nepřehraje se ani to, zhruba po 9 minutách se přehrávání sekne a skončí chybou REP041.

Takže v současnosti je ZZ loterie, kde máme velkou pravděpodobnost, že pořad nepůjde přehrát vůbec, když už půjde, tak se přehrávání uprostřed sekne, když se nesekne, tak může byt nahraná jen polovina. A to mám ještě štěstí, že mi to o nezaplaceném předplatném psalo jen v sobotu, že už mi teď dovolí aspoň zkusit, jestli se dá něco přehrát. Šance, že se na něco podívám od začátku do konce bez problémů je dost malá.

Mohl by se @David - UPC nějak vyjádřit k současnému šílenému stavu ZZ?

  • 300 Mb/s
  • -
  • Komplet
  • Modem Compal, HD Mediabox, CA modul
  • Mladá Boleslav
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník David R.

Tak jak bych chtěl se k tomu bohužel vyjádřit nemůžu..... :) 

Již se to ale řeší na korporátní úrovni, což ale neznamená, že služba bude zítra fungovat. Přes den je to v pohodě, ale večer ve špicce, když se přihlásí většína set - top boxů už to ty servery moc nezvládají a právě se řeší jejich kapacita. Termín, kdy to bude opraveno neznám. 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidat se ke konverzaci

Přispívat můžete okamžitě a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se a přispívejte pod Vaším účtem.
Poznámka: Váš příspěvek vyžaduje před zobrazením schválení moderátorem.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložit jako upravený text.   Obnovit formátování

  Pouze 75 emotikon je povoleno.

×   Váš odkaz byl automaticky vložen.   Místo toho zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Nahrajte nebo vložte obrázky z URL adresy.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...