Přejít na obsah

Nefunguje zpětné zhlédnutí


Jack_6428

Doporučené příspěvky

Zpětné zhlédnutí začíná být spíš k vzteku než k používání. Teď si chci pustit Champion of Champions z Nova Sport 2, sobota 20:00. Na STB se nespustí vůbec, ohlásí chybu REP043, v Horizon Go se spustí, přehraje asi 5 vteřin, zasekne se a ohlásí, že video nelze přehrát. Zkusím znova, přeskočím o 30 vteřin, jestli to není jen jednorázová chyba, ale zase, po pár vteřinách konec, nelze přehrát.>:(

  • 300 Mb/s
  • -
  • Komplet
  • Modem Compal, HD Mediabox, CA modul
  • Mladá Boleslav
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník ritchi

O Sullivana s Higginsom neslo spustit z archivu este v ten vecer po skonceni finale co ma teda dost nasralo.Ostatne vsetko islo z archivu prehrat a tento stav pretrvava a serie ma to poriadne aj nadalej ku***drat.

Snímka obrazovky (32).png

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník ritchi

Edit predosleho...¼ finale.

 

Tak som to nakoniec dohladal v archive z 10teho zo zaznamu kde sa to prehra plynulo,bez sekania,vypadkov.

Snímka obrazovky (33).png

Upraveno uživatelem ritchi
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník zby

Taktéž zlobí. Nepoužitelné pro ZZ předzávodního studia F1 (na PC OK).

Dále závody F1 - délka ZZ jen 1hodina a 10 minut, přitom skutečná délka je mnohem větší - tj. konec není jak zhlédnout.

Než takové zpětné zhlédnutí, tak to raději, ať jej UPC nenabízí vůbec!

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak teď už tomu vůbec nerozumím. Proč mi dnešní odpolední Champion of Champions jde přehrát na PC v Horizon Go, ale ne na STB? Tam mi pokaždé vrátí chybu REP043 (zkoušel jsem to asi 10x). Přitom STB se ZZ problém nemá, pouštěl jsem si na něm ty formule a to hrálo v pořádku (samozřejmě mě taky moc potěšilo, že ZZ nabízí jen půlku závodu, gratuluju UPC!).

  • 300 Mb/s
  • -
  • Komplet
  • Modem Compal, HD Mediabox, CA modul
  • Mladá Boleslav
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník ritchi
před 5 hodinami, Mooonty napsal:

Plky o tom, že Horizon GO je vlastně bonus jsem slyšel od pracovníků klientského centra mnohokráte.

Kecy kecy...tetam a ujom na druhej strane bariery evidentne nedochadza,ze poskytovana sluzba je oficialne ponukana na strankach UPC a z toho dovodu nemozu HG prezentovat ako nejaky dalsi bonus k ostatnym sluzbam.

Upraveno uživatelem ritchi
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidat se ke konverzaci

Přispívat můžete okamžitě a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se a přispívejte pod Vaším účtem.
Poznámka: Váš příspěvek vyžaduje před zobrazením schválení moderátorem.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložit jako upravený text.   Obnovit formátování

  Pouze 75 emotikon je povoleno.

×   Váš odkaz byl automaticky vložen.   Místo toho zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Nahrajte nebo vložte obrázky z URL adresy.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...