Přejít na obsah

Nefunguje zpětné zhlédnutí


Jack_6428

Doporučené příspěvky

Návštěvník Libuše Rosenkranzová

Už jsem zkoušela několikrát. Na modemu svítí všechna světla vepředu. Nemůže to mít nějakou spojitost?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Vytažení ze zásuvky pomůže pouze v případě, že STB přestane reagovat, ale problém s přehráváním neřeší. 

Jediné, co lze podle mé zkušenosti dělat, je opakovaně se pokoušet přehrávku spustit od začátku (přestože se nahrávka nepřehrává, červený pruh je většinou při každém pokusu delší, jako kdyby se nahrávka přetáčela, a na třeba desátý pokus se spustí).

 

Poslední dny mám také problém s nahrávkami (zpětné shlédnutí jsem teď nepoužíval) - při pokusu o sledování nahrávky se objeví chybová hláška "selhalo připojení" (není to přesné znění, ale v tomto smyslu).  Tato chyba se objevovala často na přelomu listopadu a prosince, poté (asi s novým FW) pouze zřídka, nyní cca třetí den opět skoro u každé nahrávky. Celkově mi reakce STB připadají zpomalené, občas nereaguje vůbec a je nutné ho vytáhnout ze zásuvky, zaznamenal jsem i zamrzání nahrávky (buď zvuku i obrazu zároveň, nebo pouze obrazu).

 

Nejsem teď doma, nevím, jakou verzi FW aktuálně mám.

 

  • Super
  • -
  • ALLinONE
  • Vodafone Station, Set-top box Premium
  • Brno
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidat se ke konverzaci

Přispívat můžete okamžitě a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se a přispívejte pod Vaším účtem.
Poznámka: Váš příspěvek vyžaduje před zobrazením schválení moderátorem.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložit jako upravený text.   Obnovit formátování

  Pouze 75 emotikon je povoleno.

×   Váš odkaz byl automaticky vložen.   Místo toho zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Nahrajte nebo vložte obrázky z URL adresy.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...