Přejít na obsah

Nefunguje zpětné zhlédnutí


Jack_6428

Doporučené příspěvky

před 34 minutami, RichardHorcic napsal:

Nevím jak na mobilu, ale právě teď znova odzkoušeno na PC a nejde to pořád. Program těsně před tím (Útočiště: Jak přežít v Alpách) taky nejde, takže dva pořady hned po sobě na jednom kanále. Ještě před ním (Nejkrásnější železnice světa), jdou pustit bez problémů, stejně jako další díl toho Attenborougha. (Potvrzeno cvancarou). Nechce se mi sedět a vyhledávat všechny pořady z programové nabídky, které nefungují, ač by měly. Ale rozhodně to nejsou ojedinělé případy, jsou jich desítky a narážím na ně čím dál tím častěji. Buď nejdou spustit vůbec, nebo to utnou třeba v půlce pořadu. Je to pokaždé loterie, když se rozhodneš na něco koukat zpětně.... 

Teď jsem odzkoušel na PC oba zmiňované pořady a mě fungují, ale koukám, že jsem si je našel z 8.6. a tam běhají, z včerejšího večera nejdou ...

Upraveno uživatelem technik
  • -
  • -
  • Jiná služba
  • nic
  • UPC
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

"Teď jsem odzkoušel na PC oba zmiňované pořady a mě fungují, ale koukám, že jsem si je našel z 8.6. a tam běhají, z včerejšího večera nejdou ..."

To ano, ty díly z 8.6. fungují, ale jsou to díly 1 a 2, ty včerejší jsou 3 a 4. Takže tak...

  • 300 Mb/s
  • Jiná služba
  • Komfort
  • VTV Premium box
  • Bílina
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník freekarol

Mě zpětné zhlédnutí nešlo asi tak před týdnem, napsal jsem Vodafonu na Facebook a za asi tak 5 hodin mi to zase zprovoznili. A teď koukám, že od 7 hodiny zase zpětné zhlédnutí nejde. To jim tam snad takhle budu psát každý týden...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ja to vzdal uplne v podstate jsem presel z UPC TV na Skylink. Puvodne byl na chate, ale ta se prodala, prevedl jsem si adresu, zajistil parabolu a Skylink ma app primo v LG TV, ma sice nejake mouchy, ale oproti Horizon Go jede jako po masle. 

  • Super 500 Mb/s
  • -
  • -
  • Compal CH7465 černý
  • Ostrava - Zábřeh
  • Speedtest
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník freekarol
4 hours ago, Pavel m said:

to nejsi sám. Včera ZZ opět si dělalo co chtělo .Zapnutí ZZ včera na 5 pokus a chyběly symboly přehrávání. Já už to ani nehlásím ,nemá to cenu.

Někdo měl tu trpělivost, že jim na Vodafone zavolal a tam dostal odpověď, že měli celorepublikový výpadek. Hlavně že na Facebooku pořád chtějí restartovat STB. Když mi to nešlo v TV, na mobilu ani na počítači, tak mi restart STB sotva pomůže. Teď už mi možnost zpětného zhlédnutí naskočilo (včerejší pořady ale dostupné nejsou). Teď je otázka, jestli to je jen náhoda anebo mi pomohl restart modemu. 😁

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • po 2 týdnech...
  • po měsících...

Přidat se ke konverzaci

Přispívat můžete okamžitě a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se a přispívejte pod Vaším účtem.
Poznámka: Váš příspěvek vyžaduje před zobrazením schválení moderátorem.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložit jako upravený text.   Obnovit formátování

  Pouze 75 emotikon je povoleno.

×   Váš odkaz byl automaticky vložen.   Místo toho zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Nahrajte nebo vložte obrázky z URL adresy.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...