Přejít na obsah

Nefunguje zpětné zhlédnutí


Jack_6428

Doporučené příspěvky

Návštěvník zby

Tak, abyste neřekli, že žádné stížnosti, tak se opět přidám. Včera jsem znova udělal tu chybu, že jsem si chtěl pustit něco přes ZZ (malý Kaon). Našel jsem si v průvodci pořad, dal jej přehrávat, chvíli se točilo kolečko, pak chyba - video nelze spustit (to jsem zkusil ještě několikrát - se stejným výsledkem). Naštěstí některé věci některé stanice opakují vícekrát, takže jsem si našel stejný pořad, jen vysílaný o pár hodin dříve - ten se rozběhnul hned. A dokonce docela dlouho byl obraz bez jakýchkoliv potíží. Ale zhruba v polovině začalo klasické přepínání kvality obrazu do nižšího rozlišení.

Takže opravdu, tato služba se ani nyní nedá považovat za funkční.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník Satanik

Pridám sa aj ja do tejto zúfalej diskusie:

1. Stále dochádza k kmitaniu obrazu, pravdepodobne kvôli priebežným zmenám kvality streamu, neviem, nik z UPC sa k tomu nevyjadril.

2. Kvalita streamu z archívu je niekedy taká zlá, že sa to nedá pozerať, špeciálne, ak si pustíte nejaký šport. Nerozumiem tomu, ako toto môže byť problém v dobe, keď v pohode fungujú streamovacie služby v 4K. 

Oceňujem, že sa podarilo fixnúť aspoň tie záseky a padanie streamu, a celkový počet programov v archíve. 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ne, záseky se rozhodně odstranit nepodařilo, někdy ve čtvrtek jsem se pokušel něco zhlédnout a po asi 10 minutách normálního přehrávání začal obvyklý kolotoč, kdy se asi vteřinu přehrává, pak se obraz na chvíli zasekne a pak přeskočí asi o 10 vteřin dál. Pak zase vteřinu přehrává, zasekne se a přeskočí dalších 10 vteřin a tak pořád dokola. V internetovém připojení ani v settopboxu problém nebyl, protože jsem si pak pustil jiný pořad z jiného dne a ten běžel normálně. Takže to buď měli špatně nahrané nebo měl problémy jeden konkrétní server, na kterém byl ten pořad. A neustálé změny kvality přehrávání už ani nepovažuju za chybu, to je na STB samozřejmost.

  • 300 Mb/s
  • -
  • Komplet
  • Modem Compal, HD Mediabox, CA modul
  • Mladá Boleslav
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • po 2 týdnech...
Návštěvník Vlcak

Zdravím a přidávám se k nespokojeným klientům se zpětným přehráváním přes DVR MEDIABOX (cihla). Vše ostatní v pořádku. Nicméně zpětné přehrávání pře přetáčení např. reklam poměrně často vypadává (hlavně v primetime). Následně když program vyberu v EPG, objeví se hláška že video nelze přehrát. Po opětovném výběru stejného programu se program spustí, ale pak je nutné poklepem přejet pořad až do místa, kde to vypadlo. Když se toto stane několikrát za večer, je to velice nepříjemné.

JAK JE MOŽNÉ, ŽE NAPŘ. NETFLIX JEDE PO CELÝM SVĚTĚ NORMÁLNĚ A S PODSTATNĚ RYCHLEJŠÍ ODEZVOU NA JAKOUKOLIV AKCI.

Pokud odstraníte dlouho trvající neduhy se zpětným přehráváním, bude i obec klientů UPC podstatně spokojenější.

Možná jedna připomínka k ovládání přetáčení zpětného přehrávání. Bylo by možné přidat funkci podržení tlačítka přetáčení dopředu či zpět, aby se posouvala rychleji časová osa, třeba i bez obrazu, ale abychom nemuseli poklepávat na tlačítko když se chceme podívat např. na konec pořadu po výpadku při přetáčení? Snad jsem to napsal srozumitelně.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Když vidím jak moc zpětné zhlédnutí nefunguje, tak je asi můj dotaz malicherný, ale důvod proč nesedí začátky a konce pořadů na Prima Krimi (už dlouho, nejméně dva týdny) je způsobeno neschopností UPC získat od Přímý aktuální EPG (proč taky, že jo) a nebo je to prostě jen rozbité a nikdo to neřeší, protože to vlastně nefunguje skoro celé, tak proč ztrácet čas prkotinama?

  • 1000 Mb/s
  • -
  • Komplet
  • VTV Premium, KCF-B4003HCO, 2x Conax
  • Praha 6
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

A koukal jste třeba na web Primi, co tam mají?
Už jsem několikrát zjistil, že Prima prostě vloží ma poslední chvíli reklamy a neřeší to. Ani na svÿch stránkách nebo HbbTV.
V poslední době to na KRIMI opravdu dělá i 15 minut.

Odesláno z mého Redmi Note 5 pomocí Tapatalk

  • 300 Mb/s
  • ∞ GB 10 Mb/s
  • Komplet
  • modem, VTV box
  • Praha
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

První dva dny jsem měl cukání se podívat, ale když to trvalo už druhý týden, tak už jsem nějak ztratil motivaci s pocitem, že je to pravidlo a ne náhoda. Koukal jsem namátkou na včerejšek a těch 15 minut odpovídá. Což ale by snad neměl být problém, označit začátek o 5 minut před skutečným a konec dát na +20 minut a je to... A ještě navíc bude mít Prima radost, že se lidi dívají na její reklamy 🙂

  • 1000 Mb/s
  • -
  • Komplet
  • VTV Premium, KCF-B4003HCO, 2x Conax
  • Praha 6
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak se zase po nějaké době ozývám a chtěl bych se podělit o novinky a o tom, co se od mojí poslední návštěvy změnilo. Bude mi stačit jen jedno krátké slovo - NIC !!!

Měl jsem snahu dopátrat se příčiny proč to nefunguje tak jak má, a dotlačit UPC k nějakému řešení. Ale UPC na to evidentně hází bobek. Dokonce jsme byli dohodnuti s technikem, že se mi ozvou v konkrétní den a hodinu, a co myslíte, ozval se někdo? Od té doby je ticho po pěšině... Možná bych je začal zajímat, až kdybych náhodou vynechal jednu platbou 😒 

Vzdávám to. Firma která sere na klienty a není schopná za víc jak dva roky dát do pořádku službu, která u jiných poskytovatelů funguje bez problémů, nemá mojí důvěru. Nejde jim o lidi, jen o prachy.

  • 300 Mb/s
  • Jiná služba
  • Komfort
  • VTV Premium box
  • Bílina
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidat se ke konverzaci

Přispívat můžete okamžitě a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se a přispívejte pod Vaším účtem.
Poznámka: Váš příspěvek vyžaduje před zobrazením schválení moderátorem.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložit jako upravený text.   Obnovit formátování

  Pouze 75 emotikon je povoleno.

×   Váš odkaz byl automaticky vložen.   Místo toho zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Nahrajte nebo vložte obrázky z URL adresy.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...