Přejít na obsah

Nefunguje zpětné zhlédnutí


Jack_6428

Doporučené příspěvky

  • po 2 týdnech...

Tak hlásím novinku. Před chvílí se mnou začala aplikace Horizon Go z nějakého mě neznámého důvodu komunikovat anglicky, ač ještě ráno "mluvila" česky. Je to snad nějaký nový zoufalý pokus UPC, jak zlepšit její funkčnost? Ne, že by mě popisky v AJ nějak vadily. Kdyby na tom záviselo odstranění problémů, snad bych je i uvítal. Ale bohužel se nezměnilo vůbec nic. Dneska opět marná snaha, pustit si zpětně dokument o N. Zélandu. Jen s jediným rozdílem, tentokrát žádné "začíná za chvíli" ale "will start shortly

 

TV průvodce.jpg

Novy Zeland.jpg

  • 300 Mb/s
  • Jiná služba
  • Komfort
  • VTV Premium box
  • Bílina
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Dneska večer (od 21 hodiny) zpětné zhlédnutí na aplikaci Horizon Go opět totálně nefunkční. Žádný program nejde zpětně spustit, jen se donekonečna točí to přitroublé kolečko. Už se mi o něm začíná v noci zdát, jen se pořád točí, točí, točí a točí... úplně stejně jako téměř denně v reálu. Tahle "vychytaná" služba se UPC fakt povedla. Díky za ní!!! 😒

  • 300 Mb/s
  • Jiná služba
  • Komfort
  • VTV Premium box
  • Bílina
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník Milosko78

Mne idu Horizon Go napr v mobile aleni na android tv 100% perfektne,bez sekania a zleho obrazu. 

Ale priserna kvalita obrazu je archiv v mediaboxe,a to uz ani neverim ze sa to zmeni...

 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Docela by mě zajímalo, kde skončil ten slavný formulář, do kterého se znovu vypisovalo to, co bylo v tomhle vláknu snad už stokrát popsáno. Bůhví, jestli do něj někdo z UPC vůbec nahlédl. Mě přijde, že místo aby se problémy s touhle službou postupně "vychytávaly" a odstraňovaly, k těm starým neduhům naopak jen přibývají stále nové (viz. novinka, střídavé hlášky v češtině a angličtině). Je to nekonečný příběh. Jen čekám, že tu po mě zase někdo bude chtít, abych popsal co mi nefunguje, na čem to přehrávám a bla, bla, bla... Kolikrát jsem to už psal nejenom v tomhle vláknu, ale i do toho formuláře? A výsledek? Nula nula ho..o!

Upraveno uživatelem RichardHorcic
  • 300 Mb/s
  • Jiná služba
  • Komfort
  • VTV Premium box
  • Bílina
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

David - UPC napsal:

"Vážení uživatelé fóra,

jak jsem Vás v průběhu informoval, sběr dat k nefunkčnímu zpětnému zhlédnutí byl ukončen.

Aktuálně všechny vaše postřehy vyhodnocujeme s kompetentním týmem zodpovědným za službu zpětného zhlédnutí. Udělali jsme konkrétní kroky k celkové nápravě služby zpětného zhlédnutí. V tuto chvíli by měla být služba již plně stabilní."

-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

No jo, jenže teď je zřejmě na nic, když je sběr dat ukončen. Jdu kontrolovat stabilitu, když už jste (po dvou letech!!! nespokojenosti zákazníků) problémy vyhodnotili, a udělali ty konkrétní kroky... 😉 

  • 300 Mb/s
  • Jiná služba
  • Komfort
  • VTV Premium box
  • Bílina
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník Milosko78

Myslim ze s tymto nefunkcnym archivom si nebedia už rady, a upc to vzdalo. Sa cudujem ze viac zákazníkov upc cz a sk sa na to nesťažuje.. 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidat se ke konverzaci

Přispívat můžete okamžitě a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se a přispívejte pod Vaším účtem.
Poznámka: Váš příspěvek vyžaduje před zobrazením schválení moderátorem.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložit jako upravený text.   Obnovit formátování

  Pouze 75 emotikon je povoleno.

×   Váš odkaz byl automaticky vložen.   Místo toho zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Nahrajte nebo vložte obrázky z URL adresy.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...