Přejít na obsah

Nefunguje zpětné zhlédnutí


Jack_6428

Doporučené příspěvky

V 26. 3. 2019 v 9:39 PM, RichardHorcic napsal:

Tak po dnešním opětovném zážitku z "kvalitou" služeb UPC, kdy se programy pořád zasekávaly při příšerné kvalitě obrazu, vypadávaly a donekonečna se znovu a znovu načítaly, jsem využil přiložený formulář a pokusil se popsat vše, co nefunguje. Tak mě napadá... měl jsem asi popsat jenom to, co opravdu funguje. Vešel bych se možná do jedné jediné věty a ušetřil si čas... 😢

 

Stalo se už v úterý... 

  • 300 Mb/s
  • Jiná služba
  • Komfort
  • VTV Premium box
  • Bílina
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

 

Tak pořád stejná písnička. Asi takhle mi dneska šla na aplikaci Horizon GO v PC Prima ZOOM, zkoušeno mezi 21:30 až 21:45. HD kvalita? Neustálé zasekávání a nekonečné načítání. Po čtvrthodině jsem to vzdal... jinak je všechno OK 😐 

ZOOM 1.jpg

ZOOM.jpg

Když to zrovna jde, tak není co vytknout. 😊  Takhle nějak by to mělo vypadat pořád, a ne jenom někdy...

ZOOM 3.jpg

Když to zrovna šlape, není co vytknout 😊  Takhle by to mělo jít pořád, a ne jenom někdy...

 

Jak smáznu ten duplicitní obrázek? Proč se mi někdy ve zprávě objeví možnost úpravy, a někdy ne?

Tak, a teď zmizely ty obrázky všechny... 💀

Ááá, už se zase objevily. No tohle? 😲

Marek-26: Duplicitní obrázek odstraněn.

  • 300 Mb/s
  • Jiná služba
  • Komfort
  • VTV Premium box
  • Bílina
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

2 tomus: Formulář na nahlášení problému vyplnit můžeš, ale to je asi tak všechno... Zatím efekt stejný jako brečet tady nebo na infolince, takže další velké nic. Teď se pokouším živě koukat na hokej a každou chvíli místo hokeje vidím rotující kolečko.  Víte co si myslím? Buď to opravit nechtěj, nebo to prostě neuměj.A neuměj to chlapsky přiznat.

  • -
  • -
  • Komplet
  • Takový bílý, nastojato
  • Praha Žižkov
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 5 hodinami, Medvěd napsal:

2 tomus: Formulář na nahlášení problému vyplnit můžeš, ale to je asi tak všechno... Zatím efekt stejný jako brečet tady nebo na infolince, takže další velké nic.

Nemůžeš přece čekat že to hned druhý den bude lepší, nejprve musí posbírat nějaká data aby věděli kde je problém a tak to budou řešit.

  • Kabel 150 Mb/s
  • -
  • Komfort
  • Compal VF, VTV box, CA modul
  • Brno
  • Speedtest
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

tomus napsal:

"Nemůžeš přece čekat že to hned druhý den bude lepší, nejprve musí posbírat nějaká data aby věděli kde je problém a tak to budou řešit."

Tenhle argument samozřejmě nelze za normálních okolností zpochybnit. Ovšem nabízí se otázka, co UPC řešilo od roku 2017, kdy se tohle vlákno začalo plnit stížnostmi uživatelů, i s detailně popsanými problémy 💀  

  • 300 Mb/s
  • Jiná služba
  • Komfort
  • VTV Premium box
  • Bílina
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Možná mám Alzheimera, ale nějak mi uniká, kdy byly ty problémy se zpětným shlédnutím vyřešeny.... Pokud si pamatuji, trvají od samého začátku.

Když si koupím vysavač který jde zapnout jenom někdy a pořád se zastavuje, tak ho odnesu zpátky do prodejny a vrátí mi peníze, protože je to zmetek. Když si koupím sako které má kratší jeden rukáv a všude ze švů trčí nitě, vrátí mi peníze, protože je to zmetek. A když si koupím k svačině šunku která začíná smrdět, tak jí vrátím a dostanu zpátky své peníze. Ale když uzavřu smlouvu s UPC, platím plnou palbu, ať už to funguje nebo ne. Jen se to pořád řeší, řeší, a zase řeší... bla, bla, bla... už dva roky, a NIC!!!  😠

  • 300 Mb/s
  • Jiná služba
  • Komfort
  • VTV Premium box
  • Bílina
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidat se ke konverzaci

Přispívat můžete okamžitě a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se a přispívejte pod Vaším účtem.
Poznámka: Váš příspěvek vyžaduje před zobrazením schválení moderátorem.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložit jako upravený text.   Obnovit formátování

  Pouze 75 emotikon je povoleno.

×   Váš odkaz byl automaticky vložen.   Místo toho zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Nahrajte nebo vložte obrázky z URL adresy.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...