Přejít na obsah

Nefunguje zpětné zhlédnutí


Jack_6428

Doporučené příspěvky

Návštěvník David R.

Celá věc se stále prověřuje a hledá se příčina. 

Jen doplním, že při včerejším výpadku, cca od 19 do 01:00, nejsou a nebudou nahrávky zpětně dostupné. 

Aktuálně zpětné zhlédnutí funguje.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

On 12/14/2018 at 1:11 PM, David - UPC napsal:

Celá věc se stále prověřuje a hledá se příčina. 

Aktuálně zpětné zhlédnutí funguje.

15. prosinec -  23.15  -  Ani náhodou, aktuálně zpětné zhlédnutí stále nefunguje! A nefunguje dokonce ani živé sledování, např. na PRIMA MAX se mi to kolečko točí už víc, jak 15 minut....💀  Existuje nějaký reálný termín, jak dlouho bude UPC příčinu "prověřovat"?

Ale abych jen nekritizoval.... je zajímavé, že některé kanály se spustí téměř bez problémů, už po několika vteřinách, a to jak v reálném čase, tak i při volbě zpětného zhlédnutí. Jsou to bohužel jen ojedinělé případy, ale vnucuje se otázka - proč to u některých programů jde, a u jiných ne? Chápal bych, že když je nějaký technický problém se spuštěním, bude se týkat všech programů komplexně, a zrovna tak po odstranění problému, bude zase vše komplexně fungovat. Ale takhle si připadám jak v pohádce s tou chytrou Horákyní;  přijela-nepřijela, oblečená-neoblečená ... ZZ funguje-nefunguje 😢 

  • 300 Mb/s
  • Jiná služba
  • Komfort
  • VTV Premium box
  • Bílina
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak dneska nejde už vůbec nic. Žádný  program ani zpětně, ani v reálu. Jen trapná omluva, že "video nyní nejde přehrát, stiskněte tlačítko pro opakování pokusu". Navíc mě to opět po delší době odhlásilo, ač jsem si myslel, že tenhle problém už byl vyřešen, když jsem se ještě před 14 dny musel přihlašovat prakticky denně...  Jak říká Rus: Vot těchnika 💀

  • 300 Mb/s
  • Jiná služba
  • Komfort
  • VTV Premium box
  • Bílina
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 2 hodinami , tomus napsal:

Teď jsem zkusil živé vysílání i zpětné zhlédnutí a zdá se že to v pohodě funguje

Tak ti nevím.... teď zkoušena ČT, Nova, Prima, Barrandov, AXN, Sport1, NG, Animal planet, TA3 a ještě několik dalších stanic.....  dál to vzdávám. Nelze spustit vůbec nic, ani v reálu, ani zpětné zhlédnutí. Stále stejná hláška a točící se kolečko. Používám pořád stejné PC, pořád stejný webový prohlížeč (Opera), pořád stejné nastavení. Nic neměním ani nenastavuji, takže proč to někdy najednou jde, ale většinu času ne? Že bych měl ucpaný kabel k PC, nebo používal jiné UPC než ty? Ještě podotýkám, že jsem kromě Opery zkoušel i IE, a Mozzilu, a nefunguje to ani tam. K čemu taková služba, z kterou si člověk akorát zadělává na infarkt? Proč to UPC vůbec nabízí, když to neumí rozchodit a evidentně si s tím neví rady? Kdyby to raději nespustili vůbec, ušetřili by tak alespoň desetitisícům zákazníkům nervy ... 💀

  • 300 Mb/s
  • Jiná služba
  • Komfort
  • VTV Premium box
  • Bílina
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Asi opravdu někdo něco rozbil, teď jsem zkusil ve Firefoxu a když kliknu na TV, nevykreslí se seznam stanic jako obvykle, jsou tam jen šedé obdélníčky a v error konzoli je chyba

Unhandled promise rejection Error: "Forbidden" vendors.1033c4d1ae926660b4b9.js:76:38903

A průvodce hlásí "Nejsou k dispozici žádné programy."

 

EDIT

Nakonec pomohl restart prohlížeče a přenačtení stránky přes Ctrl-F5 a teď všechno funguje.

Upraveno uživatelem marena
Doplnění
  • 300 Mb/s
  • -
  • Komplet
  • Modem Compal, HD Mediabox, CA modul
  • Mladá Boleslav
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidat se ke konverzaci

Přispívat můžete okamžitě a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se a přispívejte pod Vaším účtem.
Poznámka: Váš příspěvek vyžaduje před zobrazením schválení moderátorem.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložit jako upravený text.   Obnovit formátování

  Pouze 75 emotikon je povoleno.

×   Váš odkaz byl automaticky vložen.   Místo toho zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Nahrajte nebo vložte obrázky z URL adresy.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...