Přejít na obsah

Nefunguje zpětné zhlédnutí


Jack_6428

Doporučené příspěvky

Návštěvník Berrycz

Jop zase nejde 😞 Divný je že když nejde ZZ tak mi zase naběhnou na HorizonGO na live programy které nemám v balíčku TV  🙂

Upraveno uživatelem Berrycz
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník upcklient

Zdravím. Mám problém jen já, nebo pokaždé, když si chcete něco zpětně přehrát, tak bojujete s tím, aby se vám nabídka vůbec načetla? Vždy mám informace nejsou k dispozici a po restartování, vyndání a zandání kabelů se to konečně zázrakem načte, díky.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník upcklient
 

Takový problém nemám.

Zkus příčinu hledat postupně tedy nejprve třeba vypojit a zapojit kabel když to nepomůže restartovat setobox a tak dále jinak nikdy nezjistíš kde je problém.

Děkuji za zprávu. Pokusím se, nicméně se mi zdá, že pokaždé pomůže něco jiného. Někdy, když je hláška Informace nejsou k dispozici, tak postačí vytáhnout kabel z modemu a setoboxu a poté se programy načtou. Jindy nepomůže ani toto a pak už jen restartování routeru. Jindy zase pomůže projíždění programů, kde nejsou informace a kliknutím ovladačem na I - informace se postupně načtou. Ale pokud si vzpomínám, tak vždy s tím něco musím provést, jinak to samo nenaběhne nikdy.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • po 3 týdnech...
  • po měsíci...

Na webu se ZZ v posledni dobe nemam problem, ale vcera jsem zjistil, ze na STB (Kaon), kanal Prima, nejde spustit Asterix a Obelix, dnes totez na kanale Prima Cool - nejde spustit Tri musketyri. Pritom oba porady na webu zpetne bez problemu. Kde je zakopanej pes?

  • Kabel 300 Mb/s
  • -
  • Komplet
  • modem Cisco, box VTV
  • Brno
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník P_V

Podle hotline je výpadek pro oblast Česko, vyřešen prý bude zítra.

Pochopil jsem to tak, že něco pokazili v poslední aktualizaci firmware a makají na nápravě.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidat se ke konverzaci

Přispívat můžete okamžitě a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se a přispívejte pod Vaším účtem.
Poznámka: Váš příspěvek vyžaduje před zobrazením schválení moderátorem.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložit jako upravený text.   Obnovit formátování

  Pouze 75 emotikon je povoleno.

×   Váš odkaz byl automaticky vložen.   Místo toho zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Nahrajte nebo vložte obrázky z URL adresy.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...