Přejít na obsah

Nefunguje zpětné zhlédnutí


Jack_6428

Doporučené příspěvky

OK, dnes zase ZZ perlí. Včerejší Brooklyn 99 (Comedy central, 21:00) na STB hlásí chyba REP043 (přitom třeba Big Bang ze stejného dne i času přehrát jde), na PC se Horizon Go po upgradu Firefoxu na verzi 57 (nevím, jestli to má s nefunkčností něco společného) ukazuje "Aktualizovat předplatné", nepřehraju si nic. Děkuji UPC za skvělou službu.

  • 300 Mb/s
  • -
  • Komplet
  • Modem Compal, HD Mediabox, CA modul
  • Mladá Boleslav
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník David R.

Můžete prosím dnes večer zkusit zpětné zhlédnutí například ze včerjška večer a napsat mi, jaké závady se projevují, pokud nějaké nastanou? 

Díky všem za spolupráci! :) 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

U mě teď ZZ v Horizon Go funguje přehrání všeho, co mi dělalo problémy - úterního Brooklynu, nedělního snookeru i formulí (tam se dokonce zdá, že jsou nahrané celé, ale přehrávání se v druhé polovině pořád zastavuje, seká a občas skončí chybou přehrání).

Na STB úterní Brooklyn pořád nejde, ale teď pro změnu hlásí chybu REP033. Pondělní Big Bang (21:25), který původně šel přehrát jen do půlky, teď nejde vůbec, chyba REP043. Formule jdou kupodivu celé, navíc bez sekání. Zajímavé. Nedělní odpolední snooker (NovaSport 2, 15:00) chyba REP043. A tady je další zajímavá věc - chyba se objevuje, když dám přehrávat od začátku. Pokud vyberu Pokračovat ve sledování (tato možnost se mi v menu objevuje, ačkoli jsem si z pořadu kvůli chybě 43 nikdy nepřehrál nikdy ani vteřinu), záznam se rozjede a hraje. Sice šíleně cuká, zasekává se a rozlišení obrazu vypadá na 320x200, ale hraje.

Jen pro jistotu, aby nedošlo k omylu, dodávám, že u všech zmíněných programů sleduji jejich HD varianty.

EDIT: večer ještě vyzkouším, jestli mi zase v Horizon Go "zmizí" předplatné.

Upraveno uživatelem marena
  • 300 Mb/s
  • -
  • Komplet
  • Modem Compal, HD Mediabox, CA modul
  • Mladá Boleslav
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník David R.

@marena skvělý, díky za vypsání poškozených nahrávek a jejich chování.

Teď bych se spíš zaměřil na nahrávky od úterního večera dál. Je pravděpodobné, že jsou ty nahrávky před úterkem poškozené, respektive se tou chybou špatně nahrály. 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

No dobře, chápal bych, že poškozené nahrávky přehrát nejdou. Ale ony nejdou přehrát jen na STB. V Horizon Go přehrát jdou (a to k HGo nepřistupuju přes internetové připojení UPC, svůj PC, na kterém to nouzově testuju, mám kvůli práci připojený přes jiného providera). Proč? A u formulí zase naopak, na STB v pohodě, v HGo sekaná.

  • 300 Mb/s
  • -
  • Komplet
  • Modem Compal, HD Mediabox, CA modul
  • Mladá Boleslav
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidat se ke konverzaci

Přispívat můžete okamžitě a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se a přispívejte pod Vaším účtem.
Poznámka: Váš příspěvek vyžaduje před zobrazením schválení moderátorem.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložit jako upravený text.   Obnovit formátování

  Pouze 75 emotikon je povoleno.

×   Váš odkaz byl automaticky vložen.   Místo toho zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Nahrajte nebo vložte obrázky z URL adresy.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...