Přejít na obsah

Výpadky adapteru


Návštěvník Marek G.

Doporučené příspěvky

Návštěvník Marek G.

Ahoj, dobrý den, 

Omlouvám se za můj dotaz. Netušíte někdo čím by mohlo být způsobené, že se mi přesně po 30 minutách rozpadne spojení pomocí WiFi? Začalo se to ndit po výměně za černý modem. To samé se mi děje i u známých. Pokud d si udělám hotspot j na mobilu (tmobile)  tak vše ok. 

Dík za rady 

 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník Pagan

Compal s VF firmwarem je příšerný... Tam vážně leda ten reset a když nepůjde tak volat na výměnu dokud nedodají správný kousek 😄 nebo můžeš akceptovat prohru a koupit si TP-Link Archer C6 a spokojeně žít - za ty peníze je to krásný kousek (a relativně bezproblémový)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

To je vzdy najlepsie a najspolahlivejsie riesenie (ked uz provideri nie su ochotni poskytovat cisto modemy).. nove Arrisy (DOCSIS 3.1) ci uz v podani VF alebo LG maju sice lepsie WiFi AC wave 2 (4x4), ale tiez svoje muchy vo firmware.. a o najnovsom Arrise s WiFi AX ani nehovorim, to je slaba beta verzia!

  • Super
  • -
  • Základní
  • -
  • Bratislava
  • Speedtest
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

@Marek G. Já myslím že v tomhle případě jak navrhuje Pagan, by asi výměna modemu pravděpodobně nepomohla, možná se jedná o nějakou softwarovou chybu, ale jsi první kdo si tady na něco takového stěžuje, takže je možné že je chyba i na tvé straně. Hlavně vůbec ne uvádíš Na jakém zařízení ti to blbne.

  • Kabel 150 Mb/s
  • -
  • Komfort
  • Compal VF, VTV box, CA modul
  • Brno
  • Speedtest
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

@Marek G. co ti padá - pochopil jsem správně že se ti odpojí notebook? Když jsi byl u těch známých, co se dělo? Tvůj notebook se odpojil a jejich zařízení zůstala připojená? Můžeš to nějak upřesnit? Nebo spadne komplet síť a není v tom okamžiku vidět na žádném zařízení název vysílané WiFi sítě?

  • Premium
  • -
  • Základní
  • Vodafone Station
  • KrPole
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • po 2 týdnech...
Návštěvník RosťaRS

Čau!!! mám tento modem Bezdrátový modem CH7465LG-LC neboli ten nový bílý 😄 no a taky mi vypadává... v principu jsem to chytl na třech zařízeních... 😞 nakonec kompl mám připojený přes eternet a pokud používám notebook k videokonferencím tak to taky připojuji přes eternet. no přiznám se že kdybych mohl koupit si něco jiného šel bych do toho... Jo ještě vada pokud modem resetuji tak naskočí wifi zařízení se připojí ale ona kouzelná bílá krabička není ještě připojená k internetu.,.. takže všechny wifi zařízení jsou bez netu... je potřeba znovu ručně připojit ty zařízení aby se to ujalo.. co myslíte jak to řešit???  nějaký tip co jinak nastavit? děkuji 🙂

Upraveno uživatelem RosťaRS
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidat se ke konverzaci

Přispívat můžete okamžitě a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se a přispívejte pod Vaším účtem.
Poznámka: Váš příspěvek vyžaduje před zobrazením schválení moderátorem.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložit jako upravený text.   Obnovit formátování

  Pouze 75 emotikon je povoleno.

×   Váš odkaz byl automaticky vložen.   Místo toho zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Nahrajte nebo vložte obrázky z URL adresy.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...