Přejít na obsah

Třídění programů prostřednictvím ntb - UE40MU6102


Návštěvník zemos

Doporučené příspěvky

Návštěvník zemos

Dobrý den,

 

mám Samsung Ultra HD Smart TV UE40MU6102 Série 6(UE40MU6102K) a rád bych si setřídil programy prostřednictvím nějaké vhodné aplikace v ntb (na TV je to velmi náročné na čas). Provedl jsem automatické ladění a vyexportoval jsem si seznam kanálů - automaticky mi to vytvořilo soubor s extenzí .zip (s tímto neumí pracovat SamsChannelEditor a ani SamyGO-ChanEdit-v54cd). A tady jsem skončil, protože jsem nenašel žádný prográmek nebo utilitu, kterou bych vytvořený soubor mohl editovat. Jedině snad samychan.com, ale tady se mi nepodařilo setříděné programy uložit (když dám Save, tak pak mám chvíli počkat, ale výsledné změny mi to nikde neuloží). Už jsem z toho dost nešťastnej. Mohl by mi prosím někdo poradit? Děkuji :-)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník zemos

To je a dost velký, protože po rozbalení je tam 5 souborů, ale jen 1 (metadata.xml) má extenzi, zbylé 4 nelze v žádném programu otevřít (resp. jdou otevřít, ale v nezobrazitelném stavu).

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidat se ke konverzaci

Přispívat můžete okamžitě a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se a přispívejte pod Vaším účtem.
Poznámka: Váš příspěvek vyžaduje před zobrazením schválení moderátorem.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložit jako upravený text.   Obnovit formátování

  Pouze 75 emotikon je povoleno.

×   Váš odkaz byl automaticky vložen.   Místo toho zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Nahrajte nebo vložte obrázky z URL adresy.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...