Přejít na obsah

RSS


Slamb

Doporučené příspěvky

takže s tim rss to vypadá bledě, je tu několik problémů, který nejspíš jednoduše vyřešit nepudou
1) neukazuje to formátování, úplně ho to zruší - nelze nikde nastavit
2) neukazuje to autora - nelze nikde nastavit
3) ty rozdělený rss neukazujou všechny příspěvky, ale jenom první příspěvky v tématu - lze nastavit zobrazení všeho, ale v takovym případě nelze vybrat jenom podkategorie, takže to pak ukazuje úplně všechny příspěvky z celýho fóra
možná by to vyřešilo nějaký rozšíření, ale než s tim budeme dál cokoliv dělat, uděláme menší przkum, jak velkej zájem o rss na upczone vůbec je :)

  • -
  • -
  • -
  • -
  • -
  • Speedtest
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • Slamb připnutý a doporučené toto téma

Zatim mám vyjádření jenom k jedný záležitosti, asi ne moc potěšující 9_9

Q: In my subcategory feeds like this one https://www.upczone.cz/rss/13-upc-zone-upc-zone-fórum.xml/ it shows only first post of the topic and not the other newer posts in those topics.

A: That's the expected behavior. The feed which includes topics has only the first post(which represents the topic) included.

  • -
  • -
  • -
  • -
  • -
  • Speedtest
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

a už tady mám i vyjádření k formátování a zobrazení autora :|

RSS is built to show a preview of the item that you can then click through to get to the actual item. As such it does not contain formatting as you mention below, and also does not contain usernames unfortunately. There is no way in which to change this without customisation.

  • -
  • -
  • -
  • -
  • -
  • Speedtest
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

invision fórum je v některejch ohledech o dost lepší než phpbb, ale zrovna rss k těm lepším nepatří :D no jinak přecházet na invision nebyl můj ani davidův nápad, to vymysleli předchozí borci, já bych taky klidně zůstal u phpbb, ale teď s tim už nic nenaděláme 9_9

  • -
  • -
  • -
  • -
  • -
  • Speedtest
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

jedna nejmenovaná agentura :) nebyl to nikdo z komunity a nevymyslel si to ani žádnej manažer

ale jak řikám, to invision fórum je jinak dost dobrý, některý úpravy se tady dělají snáz, aktualizace je rychlá a plně automatická, máme k dispozici technickou podporu přímo od výrobce, takže kdyby se něco potento (jako že už se to jednou stalo (hlavní podezřelej wedos)), tak nějakej masér z invisionu ten problém zkušeně odhalí a dokonce i opraví, tudíž bych jim to úplně nějak moc nevyčítal, aspoň zase nějaká nová zkušenost :)

  • -
  • -
  • -
  • -
  • -
  • Speedtest
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Já tedy primárně chci dostávat plné texty komentářů z odebíraných vláken a sekcí a u phpBB přijde mailem jen upozornění na nový koment s odkazem, pokud ho neodkliknu, notifikace na další posty už nepřijde. Čili na phpBB je RSS nutnost, používám udělátko rss2email, které mi co 5 minut olizuje nastavené feedy a posílá nové položky mailem a dokonce i pokud dojde k editaci - změně textace

Tady na invision lze nastavit okamžité posílání plných textů komentářů jak pro jednotlivá vlákna tak pro subsekce, ještě sem nevypozoroval jestli to reaguje i na editace, což by se hodilo když fórum spojuje za sebou jdoucí postu jednoho uživatele, ale jinak to v podstatě řeší moje potřeby, čili já sem schopen žít s mailovými notifikacemi, byť je to zbytečně fancy HTML. viz

image.png.938d8cf976e8694236070118e90b4e28.png

Ale i tak bych do nich kopal, vždyť je úplně stupidní aby ve feedu za celé fórum byly všechny příspěvky a ve feedu subsekce jen první z vlákna.

  • Jiná služba
  • Jiná služba
  • Jiná služba
  • už nic
  • Praha - Letňany
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidat se ke konverzaci

Přispívat můžete okamžitě a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se a přispívejte pod Vaším účtem.
Poznámka: Váš příspěvek vyžaduje před zobrazením schválení moderátorem.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložit jako upravený text.   Obnovit formátování

  Pouze 75 emotikon je povoleno.

×   Váš odkaz byl automaticky vložen.   Místo toho zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Nahrajte nebo vložte obrázky z URL adresy.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...