Přejít na obsah

HBO GO


DariusCZ

Doporučené příspěvky

Návštěvník ritchi

Len pre info...skusal som dnes aktivovat HBO GO zo smart TV pomocou aktivacneho kodu,ktory som zadal do mobilu a ono to funguje.Mozno to niekomu zjednodusi prihlasovanie bez toho aby musel otvarat PC,notebook.

Screenshot_2017-11-01-07-03-55.png

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Dobrý večer, nějakou dobu jsem se na HBO Go nepřihlašovala a zjistila jsem , že je jiné, nové prostředí. Možná jen neumím hledat, ale můžete mi, prosím, poradit, kde najdu složku svých "oblíbených" - tzn. když si označím nějaký pořad jako "oblíbený", kde ho pak najdu? A kde je uvedena informace, do jakého data je daný film na HBO Go k dispozici (dříve tam ta informace byla)? Děkuji mnohokrát. 

  • Internet 150
  • -
  • TV Komplet
  • HD DVR Mediabox, modem (odkoupený)
  • Praha
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 13 hodinami, David - UPC napsal:

@marosf spíš se teď spuštění na aplikaci pro iOS / Andorid, Smart TV a herní konzole. Zprávy o aplikaci na Windows 10 zatím nemám. 

Davide, a nevíte náhodou kdy už bude konečně možné přihlásit se do hbo go přes UPC v nové iOS aplikaci?  Případně kdy bude hotová aplikace pro tvOS kterou slibuji snad už 5 let? :)

  • -
  • -
  • -
  • CA
  • Brno
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník David R.

@MacLuke Nová aplikace není zatím oficiálně vydána a jde zatím o betu. Takže zatím tam nějaký bugy jsou. 

@stedyn Přihlašování na Samsung TV funguje bez problémů. Zadáváte správně PIN? Jakou hlášku máte na obrazovce při přihlášení? 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zkouším dotaz znovu: dobrý večer, nějakou dobu jsem se na HBO Go nepřihlašovala a zjistila jsem , že je trochu jiné, nové prostředí. Možná jen neumím hledat, ale můžete mi, prosím, poradit, kde najdu složku svých "oblíbených" - tzn. když si označím nějaký pořad jako "oblíbený", kde ho pak najdu? A kde je uvedena informace, do jakého data je daný film na HBO Go k dispozici (dříve tam ta informace byla)?  Upřesňuji: myslím HBO Go via internet na PC. Děkuji mnohokrát. 

Upraveno uživatelem marmira
upřesnění dotazu
  • Internet 150
  • -
  • TV Komplet
  • HD DVR Mediabox, modem (odkoupený)
  • Praha
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník ritchi

Sekcie oblubene a do akého dátumu je film k dispozicii (posledna sanca vidiet) z nepochopitelnych dovodov na webe vypustili...najdete ich v mob. a smart TV aplikacii.

Screenshot_2017-11-08-06-22-36.png

Upraveno uživatelem ritchi
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidat se ke konverzaci

Přispívat můžete okamžitě a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se a přispívejte pod Vaším účtem.
Poznámka: Váš příspěvek vyžaduje před zobrazením schválení moderátorem.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložit jako upravený text.   Obnovit formátování

  Pouze 75 emotikon je povoleno.

×   Váš odkaz byl automaticky vložen.   Místo toho zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Nahrajte nebo vložte obrázky z URL adresy.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...