Přejít na obsah

EPG


Návštěvník mipo

Doporučené příspěvky

Vyjádření od zástupce UPC tu už máte:

V 26. 9. 2017 at 11:00, David - UPC napsal:

Napíšu s tím hned teď kolegům. Zpracovává to pro celé CEE RedBee, pokud se nepletu. Přes den dám vědět. 

 

V 27. 9. 2017 at 19:13, David - UPC napsal:

Vyjádření k EPG ještě nemám. Ověřujeme to na vyšší úrovni a to bude asi chvíli trvat. 

Hned jak  dostanu informace, napíšu. 

 

  • Super
  • Premium 5G
  • 18+
  • Vodafone Station WiFi 6
  • Brüx
  • Speedtest
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník David R.

K situaci kolem EPG. 

Služby Horizon mají určité limitace. Jednou z nich je potřeba systémového integrátora. Samozřejmě, Ericsson nepřipravuje data sám, ale odebírá data od české společnosti GoNet. Kde v toku informací od GoNetu do Mediaboxu nastávají nesrovnalosti, to samozřejmě monitorujeme, řešíme a snažíme se zajistit nápravu a některé systémové nedokonalosti obejít. Sami všechny nepřesnosti odchytit nedokážeme, proto máme speciální mailovou adresu epg@upc.cz, odkud sbíráme podněty od klientů.

Na druhou stranu, problém, jak jej popisujete, se zdá být zásadnější, než několik chybějících pořadů nebo nesprávné časové sloty. Pokud souhlasíte, naše technická podpora Vás bude kontaktovat, zkontroluje kvalitu připojení a bezchybnost na straně Mediaboxu. Zároveň prověříme možnost doplnění nahrávání přímým zadáním časů.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

44 minutes ago, David - UPC napsal:

 Kde v toku informací od GoNetu do Mediaboxu nastávají nesrovnalosti...

...se zdá být zásadnější...

To je zoufalý, Vy než to vyřešíte tak já dřív umřu a pak už mne nějaké EPG nebude vůbec zajímat.

Já mám např. jak CA modul (příjem na počítači pomocí programu DVBViewer) tak ještě přijímač Handan CV 5000 - ani na jednom není v názvech seriálů číslo řady/série (jsem zvědavý kolikrát to budu ještě opakovat). Přitom před několika lety v názvech seriálů číslo řady/série bylo. To je jeden z hlavních neduhů současného EPG.

K čemu máte tu adresu epg@upc.cz když spousta lidí Vám tam léta tento problém popisuje a Vy jste jej za tu dobu nedokázali vyřešit?

 

Upraveno uživatelem mirij
  • Jiná služba
  • Jiná služba
  • TV Komplet
  • CA modul
  • Praha
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník Groveer

Já tedy nechápu proč třeba přes přijímač skylinku je epg mnohem obsáhlejší a hlavně není každý seriál stále číslován od 1. To je takový problém aby se člověk dozvěděl i aktuální serii? U všech ostatních operátorů to jde. Jen u UPC je problém. Že by ten kvalitní mediabox nezvládal ani toto?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 4 hodinami, David - UPC napsal:

@sodekcz Máte CA Modul? 

Nemám žádný modul, nic takového. Mám Internet 100, k tomu obyčejnou TV Start, kde kanály ladím rovnou na televizi. Pokud naladím kanály poskytované UPC tak mám v EPG nedostatečné informace. Pokud naladím kanály ze vzduchu, pak je tam toho u stejného pořadu daleko víc. Stačí porovnat obyčejnou ČT1. Když se podívám kolem 18:00 na to, co by mělo být večer po 20:00 v TV tak na signálu z UPC je třeba jen název pořadu. Už tam není info o tom, co je to za pořad, kdo tam hraje a tak dále.

  • Premium
  • -
  • Základní
  • Vodafone Station
  • KrPole
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník David R.

Příští týden otestujeme jiné zadávání do EPG a do měsíce budeme vědět, zda - li to pomohlo nebo ne. V tuto chvíli nemohu ze své pozice udělat více. 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník Katoda

Ach jo. Chtěl jsem si zítra (7. října) nahrát od 21:45 hod prémiový díl 4. řady seriálu Luther na ČT 2. Všechny programové věstníky a stránky, včetně stránek ČT uvádějí, že vysílán bude. Pouze u UPC ale budou v tu samou dobu podle jejich EPG na tomto programu vysílat nějakou show tlustého rezavého kocoura jménem Garfield. :D

upc_epg.thumb.JPG.99c54222d4e8bcdb473736f86396ea11.JPG

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidat se ke konverzaci

Přispívat můžete okamžitě a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se a přispívejte pod Vaším účtem.
Poznámka: Váš příspěvek vyžaduje před zobrazením schválení moderátorem.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložit jako upravený text.   Obnovit formátování

  Pouze 75 emotikon je povoleno.

×   Váš odkaz byl automaticky vložen.   Místo toho zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Nahrajte nebo vložte obrázky z URL adresy.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...