Přejít na obsah

EPG


Návštěvník mipo

Doporučené příspěvky

g) Podnikatel zajištující EPG není oprávnen menit ci jinak zasahovat do obsahu informací predaných k šírení prostrednictvím EPG bez souhlasu subjektu, který mu tyto informace k šírení predal.

 

- UPC dostava data od vysielatelov prostrednictvom inych firiem, aj ked si vsimnu chyby, nemozu ich len tak opravit bez suhlasu toho, kto im tie data poskytol...

  • -
  • -
  • -
  • -
  • Bratislava
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Je zajímavé, že tištěná periodika mají údaje správně - to televize jedněm pošlou údaje správně a druhým chybně? Přece pro všechny subjekty vycházejí ze stejných informací. A pokud je pravda, že UPC nemá do těch informací zasahovat, proč např. odstraňují čísla řad seriálů?

  • Jiná služba
  • Jiná služba
  • TV Komplet
  • CA modul
  • Praha
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Dneska se na odbornost nehledí v žádném oboru. Šlendrián vládne, kam se podíváš! Když nás přesvědčovali, jak je pro nás digitální vysílání důležité, byla jednou z vlajkový lodí služba EPG, která prý bude plná podrobných informací, bude reagovat na aktuální změny v programu a výsledek dnes vidíme :D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník hupkydupky

Napadat UPC za nekvalitní EPG mi připadá poněkud zvláštní. Ono UPC s tím totiž nemá nic společného. Pouze ve své síti zobrazuje údaje, které mu byly dodány od provozovatelů TV společností. Kolego mipo, já bych UPC napadl třeba kvůli tomu, že na "jejich" internetu kolují fakey, hoaxy,trojské koně a další ty potvory...

Co Vy na to? To je nehoráznej šlendrián, že to nevyfiltrují!!!

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník hupkydupky

Já jejich zázračný box nemám, takže asi ten problém nevidím. A jestli si něco UPC lepí, nevím. Hlavně mi uniká, co by mělo lepit.? TV jedu už pár let přes svůj CAM, NET přes svůj modem (právě teď Compal) a telefon využívám také svůj. Vše původně koupeno od UPC. S TV absolutně žádné problémy. S Compalem před půl rokem něco málo bylo, ale postupem času se vše srovnalo. Nevím proč, ale modem přestal vypadávat a i spojení v domácí síti začalo z ničeho nic fungovat. Chlapi, já fakt nevidím důvod na držkování. Já s nimi měl poslední problém asi tak před pěti lety, kdy... (což je na dlouhé lokte) a od té doby vše v pohodě! To je nějaká móda, p*čovat, jak je UPC na ho*no a co je to za ha*zly?! Jéžišmarjá, tak když u nich nejste spokojeni, tak běžte od nich pryč a najděte si jiného operátora! Kupte si třeba satelit, "lepší" internet taky někde seženete a přestaňte prudit kvůli píčovinám! Když mi nevyhovují nějaké služby, tak je přeci nevyužívám a najdu si lepší!

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník xsc
Napadat UPC za nekvalitní EPG mi připadá poněkud zvláštní. Ono UPC s tím totiž nemá nic společného. Pouze ve své síti zobrazuje údaje, které mu byly dodány od provozovatelů TV společností.
To není tak jednoznačné, jakou cestou jí byly dodány. Chyby v UPC EPG byly dost často totožné s těmi, co jsou na tvprogram.cz.
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Lepí to v UPC, aby z toho vyhodili to, co těm jejich Horizon krabicím vadí - a nebo si snad někdo myslí, že číslo série v názvu seriálu chybí v UPC náhodou? V pozemním vysílání je jiné EPG než v to, co přijde v signálu UPC. Čím to přijímáte je zcela lhostejné, prostě to zmrzačené EPG dostáváme všichni. Však si někdy porovnejte EPG co uvidíte, když naladíte nějakou stanici ze vzduchu...

  • 1000 Mb/s
  • -
  • Komplet
  • VTV Premium, KCF-B4003HCO, 2x Conax
  • Praha 6
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • po měsících...

Přidat se ke konverzaci

Přispívat můžete okamžitě a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se a přispívejte pod Vaším účtem.
Poznámka: Váš příspěvek vyžaduje před zobrazením schválení moderátorem.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložit jako upravený text.   Obnovit formátování

  Pouze 75 emotikon je povoleno.

×   Váš odkaz byl automaticky vložen.   Místo toho zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Nahrajte nebo vložte obrázky z URL adresy.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...