Přejít na obsah

EPG


Návštěvník mipo

Doporučené příspěvky

Návštěvník mipo

Mám dojem, že ten, kdo má v popisu práce doplňování údajů v EPG, svou práci dost flinká. Nejen, že už dost dlouho chybí bližší údaje o vysílaných pořadech, ale v poslední době bývají některé pořady úplně vynechány. Např. dnes na ČT 1 není ani zmínka o pohádce První rytíř a v oznámení o tahu Sportky je prostě nataženo na 2hod. Kdybych vynechal nějakou platbu, asi by se to financím UPC nelíbilo, ale vynechání jejich služeb je pro ně v pořádku. Ovšem pro UPC je flinkání jejich práce naprosto běžné.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník hupkydupky

24.12. - Ano, také jsem si všiml, že tah Sportky byl v EPG natažen na cca 2 hodiny. Ale jakožto homo sapiens jsem usoudil, že to asi bude nějaká chyba a zjistil si program ČT na teletextu a internetu. K mání jsou údajně též "zastaralá" tištěná média. Kdyby opravdu ČT1 dávala 2 hodiny losování Sportky, rozhodně by se nic nestalo. Bylo by o hodně víc milionářů a určitě méně o jednu stupidní rádoby pohádku z produkce ČT. A pár telat by nemělo o čem psát...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník Retiree

Taky jsem pojal podobný nápad, ale nemám výdrž... Součástí asi každého Rozhodnutí o udělení licence bývají také Údaje o případných službách přímo souvisejících s programem: EPG (Elektronický programový průvodce). Ovšem v Radě pro rozhlasové a televizní vysílání jsou většinou právníci, takže jsem dál nehledal. Kdo na to má čas a nervy, viz http://www.rrtv.cz.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidat se ke konverzaci

Přispívat můžete okamžitě a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se a přispívejte pod Vaším účtem.
Poznámka: Váš příspěvek vyžaduje před zobrazením schválení moderátorem.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložit jako upravený text.   Obnovit formátování

  Pouze 75 emotikon je povoleno.

×   Váš odkaz byl automaticky vložen.   Místo toho zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Nahrajte nebo vložte obrázky z URL adresy.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...