Přejít na obsah

EPG


Návštěvník mipo

Doporučené příspěvky

Ano, odpojil jsem i napájení, počkal cca 10s a znovu zapojil napájení = beze změny. 

Továrko by mi možná pomohlo, ale nechci z toho standard. Jde o chybu STB? Restartovat navíc i Compal? . ten jsem nerestartoval, nabíhá vždy "14 dnů". Pokoušel jsem se včera dovolat na VDF podporu, ale po 9ti minutách jsem to vzdal. 

  • Super
  • -
  • ALLinONE
  • Compal CH7465
  • Praha
  • Speedtest
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník Mikky8989

Dobrý den, zeptám se možná hloupě, ale nepoužíváte Compala v bridge módu? U modemu Compal pokud byl přepnut do bridge módu, tak to dělalo neplechu...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak jsem se cca po čtvrt hodině dovolal na linku technické podpory, kde mi bylo doporučeno, restartovat router, počkat 5 minut, vypnout STB, počkat cca 10s, zapnout STB a poté už to bude v pořádku. A ono to je fakt funkční. 

Mimo to mi bylo sděleno, že na mé lokalitě probíhají nějaké práce a do 5.2. ještě může dojít k výpadkům služeb. Tak uvidíme.

 

Jinak se prý mohu "těšit" v průběhu roku na výměnu STB za krabičku od Vodafone, která je mnohem svižnější. Mám se bát, nebo těšít? 

  • Super
  • -
  • ALLinONE
  • Compal CH7465
  • Praha
  • Speedtest
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Já se tedy těším na Vodafone box, protože malý HD Mediabox to je pro mě spíš utrpení než zábava, ale zase na druhou stranu co bychom chtěli když tyhle setoboxy byli poprvé nasazeny už v roce 2012, tehdy ještě jako úplně hloupý setobox, než je aktualizovali na prostředí Horizon, UPC tím tehdy ušetřilo asi dost peněz když nemuseli vyměňovat set-top-boxy a stačil pouze softwarový update, ale hardwarově už jsou prostě zastaralé.

  • Kabel 150 Mb/s
  • -
  • Komfort
  • Compal VF, VTV box, CA modul
  • Brno
  • Speedtest
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • po měsíci...

@technik Bylo by možné do EPG přidat informaci o tom, že je daný pořad nativně vysílaný v HD rozlišení? Dejme tomu do popisu nebo někde. Samozřejmě ideálně pouze do EPG HD kanálů, ale nevadilo by kdyby to bylo jak v SD tak v HD. Česká televize, ale i Nova a Prima ve svém programu informaci jestli je to nativně HDTV/High definition uvádí. Bylo by to fajn.

  • Jiná služba
  • Jiná služba
  • TV Komplet
  • CA modul
  • Praha
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

U Novy nečtu nic o HD ani u Televizních novin (byť v HD prokazatelně jsou), takže to info na stránkách idnes.cz bych bral s rezervou. A je vůbec otázkou, jestli ty údaje mají přímo od TV stanic, anebo si je prostě cucá z prstu nějaký redaktor. Mimochodem jsem se kouknul na EPG u SAT poskytovatele Skylink a kromě ČT se info o HDTV také nikde neuvádí. Je tedy zcela zjevné, že to komerční stanice neposkytují vysílatelům, protože ti by jinak toto info jistě uváděli, notabene když si právě na HD postavili svůj obchodní model.

  • -
  • -
  • -
  • -
  • -
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidat se ke konverzaci

Přispívat můžete okamžitě a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se a přispívejte pod Vaším účtem.
Poznámka: Váš příspěvek vyžaduje před zobrazením schválení moderátorem.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložit jako upravený text.   Obnovit formátování

  Pouze 75 emotikon je povoleno.

×   Váš odkaz byl automaticky vložen.   Místo toho zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Nahrajte nebo vložte obrázky z URL adresy.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...