Přejít na obsah

EPG


Návštěvník mipo

Doporučené příspěvky

Návštěvník Evzen

To je masakr... muzes nejak rozvest to "ale to nechtejí"?
Docela by me zajimalo, proc to odmitaji spravit (nebo snad dokonce odmitaji, ze by meli problem?).

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Mám set top box HD Mediabox s poslední aktualizací 12.1.21 a v EPG (tlačítko Guide na UPC ovladači) lze listovat nahoru, dolů, doleva a doprava, ale nefunguje tlačítko OK co by nabídky - vrátit zpět, hlas/titulky, info o programu, nejde tak ani nalistovat v EPG jiný program a 2xOK na kanál rovnou přejít. Set top box jako takový po stisku tlačítka OK bliká, že ho mačkám, ale fyzicky se v EPG nic neotevře, nestane. 

V takové nabídce - tlačítko Menu na ovladači tlačítko OK funguje bez problémů. 

Co s tím lze dělat? 

Restart STB nepomohl 

Upraveno uživatelem Technikus
  • Super
  • -
  • ALLinONE
  • Compal CH7465
  • Praha
  • Speedtest
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Malý HD mediabox existuje ve dvou provedeních,  starší 700 s červeným displejem a novější 900 s bílým displejem, oba mám doma a na obou mám  poslední lednovou aktualizaci H3.13.00 a na obou mě tlačítko OK v programovém průvodci funguje.

Je možné že na tvém boxu se nějak nepodařila aktualizace, proto bych zkusil reset do továrního nastavení přes diagnostické menu podle návodu zde: 

https://www.upczone.cz/topic/6145-hd-mediabox-nejde-spustit/?tab=comments#comment-155527

Ještě jsem teď Při použití funkce hledání narazil na jednoho uživatele který s tím měl v minulosti stejný problém, odkaz zde:

https://www.upczone.cz/topic/41270-zvláštní-problém-v-epg/?tab=comments#comment-169409

 

  • Kabel 150 Mb/s
  • -
  • Komfort
  • Compal VF, VTV box, CA modul
  • Brno
  • Speedtest
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • po 2 týdnech...

Tak už zase. To není přece možné několikrát měsíčně dávat továrko.  

To s tímto FW set top boxu modelu 900 nemáte stejné problémy -  v EPG (tlačítko Guide na UPC ovladači) lze listovat nahoru, dolů, doleva a doprava, ale nefunguje tlačítko OK co by nabídky - vrátit zpět, hlas/titulky, info o programu, nejde tak ani nalistovat v EPG jiný program a 2xOK na kanál rovnou přejít.

 

 

IMG_20210203_064205_.jpg

Upraveno uživatelem Technikus
  • Super
  • -
  • ALLinONE
  • Compal CH7465
  • Praha
  • Speedtest
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

@technik Do STB vede LAN kabel z Compalu. 

Restartoval jsem STB 3x a nic se nezměnilo. Předtím mi pomohlo továrko set top boxu, ale to není přece možné dělat pořád. Přitom TV, resp. STB mám snad 2 roky a jel zcela bez problémů. 

Máte pravdu, že dle nahrávky TV nejsou u jednotlivých pořadů ikonky zpětného shlédnutí. Nicméně v tom menu, co se pokouším rozkliknout je více věcí, než pouhé zpětné shlédnutí. Nezobrazí se však celá ta nabídka - info o pořadu, zvuk/titulky, zpětné shlédnutí apod. 

Co víc zkusit? 

Upraveno uživatelem Technikus
  • Super
  • -
  • ALLinONE
  • Compal CH7465
  • Praha
  • Speedtest
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidat se ke konverzaci

Přispívat můžete okamžitě a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se a přispívejte pod Vaším účtem.
Poznámka: Váš příspěvek vyžaduje před zobrazením schválení moderátorem.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložit jako upravený text.   Obnovit formátování

  Pouze 75 emotikon je povoleno.

×   Váš odkaz byl automaticky vložen.   Místo toho zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Nahrajte nebo vložte obrázky z URL adresy.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...