Přejít na obsah

EPG


Návštěvník mipo

Doporučené příspěvky

Nevím, jestli na to nejdete moc vědecky. Naše televize editaci kanálů přes počítač neumí. Ta naladí pouze kanály  z povoleného rozsahu TV Start  (v DVB-T). To znamená, že máme k dispozici naprosté programové minimum a měla by být využita jen menší část paměti pro EPG. Nic navíc v seznamu programů nemám. Jestli mi tam UPC cpe EPG pro všechny jejich programy, nebo jen  pro ty naladěné, nikde nepoznám. Ale řekl bych, že bych  měl obdržet EPG jen pro naladěné kanály. K žádné změně k lepšímu nedošlo. Pokud odpojím UPC anténu a přeladím skutečně v DVB-T ze vzduchu, pak se mi EPG zobrazuje správně. Jen musím pro každý multiplex chvilku některý z jeho programů pustit, aby se mi EPG  pro ten konkrétní celý multiplex natáhlo. Jakmile se to natáhne, tak tam informace zůstanou. Takže bych neřekl, že má televize omezenou paměť.

Věřím tomu, že EPG je složitá problematika, ale pořád si myslím, že UPC v tomto směru něco nedělá úplně dobře.

  • Premium
  • -
  • Základní
  • Vodafone Station
  • KrPole
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník Katoda
před 1 hodinou, Katoda napsal:

Je hezké, že je už Prima Krimi i v Horizonu, včetně Horizon Go, ale EPG je u tohoto programu pouze do dnešního dne. Pro zítřejší a další vysílání již k dispozici není, takže na stb se systémem Horizon si opět nahrávání nenastavíte a nenahrajete. >:(

EPG u Prima Krimi doplněno. Díky :upclogo: za rychlou reakci.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Jen dodatek - např. Nova Cinema jsem dnes ještě nepustil a informace tam vidím, ČT1 mi jede od 18:40 ale co bude ve 20:00 podrobnosti nejsou. Jen název pořadu a název dílu. To mi hlava nebere, co a jak se tam natahuje.

Ale hlavně že nám zdražili tarif, to umí zařídit.

Upraveno uživatelem sodekcz
dodatek
  • Premium
  • -
  • Základní
  • Vodafone Station
  • KrPole
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník FrantaB
před 4 hodinami, Evzen napsal:

Ja mam prenos seznamu na/z USB v menu.
Tak uz prestan mudrovat a proste to zkus!

Tak jsem namísto mudrování tento editor vyzkoušel, ale zrušit naladěnou položku v něm samozřejmě nejde. Jde v něm pouze komfortněji položky seřazovat, třídit, a pod., než na rozhraní menu TV.

Ale i tak děkuji je to šikovná pomůcka.

 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník Evzen

Jestli jsi zkousel jenom POSLEDNI verzi, tak ta je podelana, viz bugreport na GitHubu o nefungujicim odstranovani kanalu: https://github.com/PredatH0r/ChanSort/issues/100
Ja jsem zustal u 2017-11-16, ale mam dojem, ze nejaka jeste starsi mi fungovala jeste lip (2017-06-10? nez tam pridal pro Samsungy ty Skip a Hide flagy, ktere na mem modelu nefunguji).

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník FrantaB
před 11 hodinami, Evzen napsal:

Jestli jsi zkousel jenom POSLEDNI ....

Jo máš pravdu, v té starší verzi se to odmazání skutečně uloží.

Ale jinak mě to asi stejně nepomůže, protože jsem naladil bez CL modulu pouze neplacené kanály a stejně se epg nenačítá. Asi něco odešlo v TV.

Ještě vyzkouším updare firmware, ale to asi nebude mít vliv. Protože v popisu novější verze firmware bylo oproti té mojí současné pouze zlepšení funkcí Viera Connect a zlepšení kompatibility s kamerou Skype.

No nevadí, akorát mě štve, že musím při plánování záznamu na HDD nastavovat všechny časy ručně.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • po 3 týdnech...
Návštěvník zby

Rozumím, že Prima Cool udělala změnu ve vysílacím schématu (přesunutí Cool Wave na pozdější čas), ale proč někteří poskytovatelé programu mohou reagovat a uvádět program správně (např. goNET s.r.o. na tvprogram.cz) a UPC ne?

Program 7.5.2018:

cool.thumb.png.5ab82cd97014ba4549b818db84cc7feb.png

Na straně UPC by bylo dobré zjistit, proč se tak děje (pravděpodobně špatně nastavené některé procesy) a zjednat nápravu. Poskytování TV služeb dnes není jen dodání "obrázků", ale i veškerých odpovídající dat k nim. V této podobě je to u UPC jen neúplná služba.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidat se ke konverzaci

Přispívat můžete okamžitě a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se a přispívejte pod Vaším účtem.
Poznámka: Váš příspěvek vyžaduje před zobrazením schválení moderátorem.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložit jako upravený text.   Obnovit formátování

  Pouze 75 emotikon je povoleno.

×   Váš odkaz byl automaticky vložen.   Místo toho zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Nahrajte nebo vložte obrázky z URL adresy.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...