Přejít na obsah

EPG


Návštěvník mipo

Doporučené příspěvky

Návštěvník Evzen

No vsak ja nic neprepinam... proste zapnu prijimac, nabehne nejaky program (nejspis predvolba 0001) a vlezu do EPG... that's it.
Ja vim jak to technicky funguje (ze nemam satelit, neznamena, ze nejsem slusne technicky znaly)... ale UPC zjevne neni jediny operator na planete, ktery ten problem - navic se svymi vcelku mizernymi cca dvema stovkami kanalu - resi... to jsou tady jini sekaci... a jiny level pozadavku uzivatelu (ne ceske ovce, ktere si nechaji vsechno libit)...

Proste mi pripada, ze se tady nekdo snazi znovu vynalezt kolo, misto aby se podival nekam k sousedum, jak to tam delaji...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník Evzen

Jezis, tak sorry, ze se ptam...
Neni divu, ze jsem podezrivavej, uz jsem toho v zivote videl dost a mam svoje zkusenosti s tim, jak se veci delaji a jaci lidi jsou (predevsim na tzv. manazerskych postech, kde rozhoduji o tom, co a jak se bude/nebude delat). Zvlast u korporatnich molochu, kde pomer darmozroutu ku neco-skutecne-vytvarejicim lidem zacina na 3:1...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 4 hodinami, technik napsal:

bylo to při spouštění DTV, bylo dokonce méně programů, i méně klientů.

 

Už vidím, jak jste "happy", že si pustíte TV na programu ČT yx, pak se kouknete na EPG co dávají na Nově a ejhle, ono nic. Musíte přepnou na Novu a pak teprve uvidíte co tam dávají.

Pro "načtení" EPG ke všem programů tak musíte přepnout 31x

Zatímco my sice nemusíme přepínat, zato v šest odpoledne nevidíme dostatek informací k pořadu v osm večer. Pořád to někde neklape, nemůžeme najít společnou řeč.

Opravdu jste mě v tomto směru nepřesvědčili, že to vlastně děláte pro moje dobro.

  • Premium
  • -
  • Základní
  • Vodafone Station
  • KrPole
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník Retiree
před 1 hodinou, quadra2030 napsal:

Takze v sucasnosti je vysielane kompletne EPG vsetkych ponukanych programov na kazdom DVB-C multiplexe ci kanali? Pred par rokmi to boli iba niektore, ak sa dobre pamatam..

V Čechách to tak je už pár let, na Slovensku asi také, nevím, ale může to ověřit třeba ritchi, který používá TransEdit

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník Retiree

Přikládám výstřižky večerního programu stanice Prima Cool v pondělí 9. dubna (pouze v pondělí se vysílají díly dvou různých řad).

770 MHz-K58, Jedlová hora-Chomutov (Buková hora-Ústí n/L) DVB-T, síť 2, provider České radiokomunikace

Spoiler

ter1.thumb.PNG.3b696929082ab5a1aa170d6f6477ed3e.PNG

  530 MHz-K28, Teplice-vodárna, DVB-T2, přechodová síť 13, provider Digital Broadcasting, s.r.o

Spoiler

ter2.thumb.PNG.9b0c5a5a7b723cc1930fe1b6e6c7dab6.PNG

Zde můžete hádat, od kterého providera je toto EPG. Že by UPC ?

Spoiler

kabel.thumb.PNG.220a2357cdc610d927cdbd1d27560f42.PNG

 

Upraveno uživatelem Retiree
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

A já přikládám jiné zkažené EPG seriálu "Jsem do tebe blázen VII" aktuálně vysílaný každé ráno dva díly po sobě na Prima Love - čísla dílů seriálu:

zítra:       8.4., 8:20 - Jsem do tebe blázen (8. díl) - Zakopaná hádka

               8.4., 8:50 - Jsem do tebe blázen (8. díl) - Zakopaná hádka

pondělí: 9.4., 7:30 - Jsem do tebe blázen (10. díl) - Vyhrajte auto

               9.4., 8:00 - Jsem do tebe blázen (9. díl) - Paul zahradníkem

úterý:   10.4., 7:30 - Jsem do tebe blázen (16. díl) - Milénium šok

             10.4., 8:00 - Jsem do tebe blázen (11. díl) - Líbánky

a tak dále....

Já už se tomu musím prostě smát. Místo, aby čísla dílů šla normálně po sobě, tedy 8., 9., 10., 11., 12., atd. tak vysílají takový galimatyáš.  A názvy některých těch dílů také mimochodem nesedí.

Během let jsem UPC emailem technickou podporu několikrát upozorňoval na tyto různé chyby EPG - poctivě jsem jim vždycky uváděl příklady těch zmršenin. A výsledek? - nula, zbytečná snaha. Navíc mám pocit, že na té technické podpoře jsou snad nějací polodebilové (co se týče EPG).  Často mi odepisovali např., že jaké EPG jim poskytne provozovatel kanálu tak takové vysílají. Přitom všechna tištěná periodika, všichni ostatní to mají správně (např. když se podíváte do Týdeníku Televize v případě tohoto seriálu tak čísla dílů jdou správně po sobě). Vůbec nebyli schopni pochopit, nejsou schopni pochopit, že ten provozovatel kanálu přece neposkytuje jedněm chybé EPG a druhým správné. Všem musí dávat přece jedny a tytéž údaje.

Upraveno uživatelem mirij
  • Jiná služba
  • Jiná služba
  • TV Komplet
  • CA modul
  • Praha
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

jojo, je to až nepochopitelné - všichni dostávají EPG správně, jen UPC špatně, taková nespravedlnost... já vlastně nechápu proč se provozovatelé jednotlivých kanálů tomuhle (a teď fakt nevím jak to nazvat - ať už slušně nebo neslušně) chování nebrání.

  • 1000 Mb/s
  • -
  • Komplet
  • VTV Premium, KCF-B4003HCO, 2x Conax
  • Praha 6
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník Retiree

V předchozích dvou příspěvcích jsem uvedl zcela náhodný příklad nedostatečného popisu programu ze strany UPC. Nemám příliš mnoho možností porovnávat EPG různých stanic z pozemního DVB-T vysílání s EPG produkovaným UPC, mé technické možnosti pozemního příjmu DVB jsou omezené a ani nemám větší přehled o vysílaných seriálech o více než jedné sérii. Pro případné zájemce (zoufalce, kteří ještě nerezignovali na aroganci UPC), kteří jsou ochotni vyhledat další příklady nedostatečně označených seriálů, přikládám EPG stanic různých poskytovatelů (České radiokomunikace, Digital Broadcasting, (Česká televize) a odpovídajícího EPG stanic v kabelu UPC . Nejlépe, kdyby se případný zájemce zaměřil pouze ne jeden-dva své seriály a porovnal EPG UPC s dalším providerem. Přiložený soubor Providers je ZIP archiv. Jelikož neumím připojit tiskárnu k televizoru a tisknout EPG přímo z TV, je EPG všech providerů staženo a vytvořeno programem DVB Viewer...

Tážu se pracovníků UPC technika a Davida-UPC, PROČ ?

Proč, jestliže vlastní text popisu programu je stejný u všech providerů, pochází tedy ze stejného zdroje, proč Digital Broadcasting a České radiokomunikace mohou u víceřadových seriálů uváděl jak pořadové číslo dílu, tak i číslo série a proč je to pro UPC problém ?

Proč mohou někteří provideři uváděl u programu, zda se jedná o premiéru, či reprízu programu, případně i kolikátou reprízu. Proč mohou někteří jiní poskytovatelé uváděl jazykovou mutaci, titulky právě vysílaného pořadu, proč je to pro UPC problém ?

To jsou v představenstvu UPC skutečně takoví ignoranti ?

Omlouvám se řadovým zaměstnancům UPC...

Providers.zip.pdf

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidat se ke konverzaci

Přispívat můžete okamžitě a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se a přispívejte pod Vaším účtem.
Poznámka: Váš příspěvek vyžaduje před zobrazením schválení moderátorem.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložit jako upravený text.   Obnovit formátování

  Pouze 75 emotikon je povoleno.

×   Váš odkaz byl automaticky vložen.   Místo toho zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Nahrajte nebo vložte obrázky z URL adresy.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...