Přejít na obsah

EPG


Návštěvník mipo

Doporučené příspěvky

Návštěvník Hansi

EPG na PRIMA KRIMI prý technici UPC už řeší. Dotázal jsem se na jejich zák. lince. Docela brzo.....To že vložili tuto stanici do programové nabídky až 28.3. přičemž uvítací smyčka od Primy běžela už delší čas...... Dobu od 28.3. do spuštění tedy do 2.4. mohli tento problém vyřešit. To jen pro info, máme čekat

Jo pravda už i mě....

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Já jen pořád čekám, kdy dostaneme kompletní EPG. Teď o víkendu jsem sledoval televizi přes satelit a těch informací je tam cca čtyřikrát tolik. Přes klasické pozemní vysílání to taky není tak osekané. Tak proč přes kabel UPC je to pořád taková bída!?

  • -
  • -
  • Klasik
  • Technicolor, 4x CA modul
  • Brno
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

V DVBT i v DVBS nejsou vysílány informace o pořadech pro všechny programy, které jsou naladěny.

Aby byly zobrazeny innformace k pořadům, je ve většině případů nutno přepnout na patřičný program.

Když jsme to tak měli i v DVBC, byl s tím u zákazníků velký problém, proto se nyní vysílá "všude" informace pro všechny programy. Tím je bohužel omezená kapacita informací

  • -
  • -
  • Jiná služba
  • nic
  • UPC
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník Evzen
21 minutes ago, technik napsal:

Když jsme to tak měli i v DVBC, byl s tím u zákazníků velký problém

Pro zajimavost, v cem presne ten "velky problem" spocival a kdy presne to bylo?
Jestli se treba od te doby nezmenila situace a "velikost" toho problemu neni uz davno tatam, popr. (ani zdaleka) nedosahuje velikosti tech ostatnich problemu...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

bylo to při spouštění DTV, bylo dokonce méně programů, i méně klientů.

 

Už vidím, jak jste "happy", že si pustíte TV na programu ČT yx, pak se kouknete na EPG co dávají na Nově a ejhle, ono nic. Musíte přepnou na Novu a pak teprve uvidíte co tam dávají.

Pro "načtení" EPG ke všem programů tak musíte přepnout 31x

  • -
  • -
  • Jiná služba
  • nic
  • UPC
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník Retiree
3 minutes ago, technik napsal:

bylo to při spouštění DTV, bylo dokonce méně programů, i méně klientů.

Lidská paměť je věc ošidná, přesto si dovolím komentovat. DTV začal testovat tehdejší karneval v roce 2004. Počátkem 2005 jsem jednak odešel do důchodu, jednak zakoupil DVB-C PC kartu a mohl tak DTV sledovat (tehdejší asi tři multiplexy). Pokud se nemýlím, v UPC neměli o testech nějakého DTV vysílání tušení, to se změnilo až po pohlcení Karnevalu molochem UPC někdy v roce 2006....

Pokud technik pamatuje spuštění DTV, pak asi jako jedem z nemnoha techniků přešel od Karnevalu k UPC...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník Evzen

Ja nevim... sam satelit nemam, ale kdyz jsem se nekde k nemu dostal (dovolena, apod.), tak jsem si nevsiml, ze by EPG nebyl k dispozici pro jine programy...
Typicka situace - apartman nekde u more v baraku s parabolou a treba quad-LNB namirenou na Astru 19,2... na prijimaci pak "milion" naladenych programu (tj. ze vsech moznych transponderu vsech moznych Aster)... a nevidim, ze by nekde EPG chybel...
Takze prinejmensim v DVB-S to nejspis nejak resit umeji...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Neumějí, nevěřte tomu, vše je dáno prostorem, který chcete pro EPG uvolnit a věřte, že na satelitu je ten prostor hodně drahý.

Až budete příště u toho satelitu, tak se podívejte bez přepínání předvoleb, u kolika programů bude kompletní EPG (vždy většinou u pár muxů stejného operátora)

Upraveno uživatelem technik
  • -
  • -
  • Jiná služba
  • nic
  • UPC
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidat se ke konverzaci

Přispívat můžete okamžitě a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se a přispívejte pod Vaším účtem.
Poznámka: Váš příspěvek vyžaduje před zobrazením schválení moderátorem.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložit jako upravený text.   Obnovit formátování

  Pouze 75 emotikon je povoleno.

×   Váš odkaz byl automaticky vložen.   Místo toho zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Nahrajte nebo vložte obrázky z URL adresy.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...