Přejít na obsah

Nové podmínky specifikace služby Internet


MacLuke

Doporučené příspěvky

@petrmet Je třeba se podívat do specifikace služeb (kam koukáte i nyní). Tam se píše o 40%, takže ano, uvedl jsem chybná čísla, správně mělo být 120 vs. 90. https://www.upc.cz/pdf/pece-o-zakazniky/archiv/ostatni/specifikace_sluzeb_01052016_31122017pdf.pdf

A ještě jsem našel hezký článek, kde je to porovnáno a vysvětleny rozdíly mezi původním a novým nařízením.

https://www.zive.cz/clanky/ctu-si-vyslapne-na-poskytovatele-internetu-a-jejich-inzerovane-rychlosti-neodpovidajici-skutecnosti/sc-3-a-206104/default.aspx

  • Super
  • Premium 5G
  • 18+
  • Vodafone Station WiFi 6
  • Brüx
  • Speedtest
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník Evzen

O to, co vsechno je v samotnem narizeni CTU, tady v tomto threadu ale nejde 😉
Tady jde o to, co je v prvnim prispevku - o konkretni zmenu v podminkach... ktera ale kvuli narizeni CTU vubec nemusela byt udelana, protoze novemu narizeni CTU ty podminky vyhovovaly i v puvodni podobe.

...coz vetsina zdejsich porad neni schopna pochopit a uznat 😉

@quadra2030 Praktiky nadnarodnich firem samozrejme znam velmi dobre, vsak o skutecne motivaci VF tady celou dobu pisu 😉 
A uz se jenom bavim tim, jak jsou nekteri vytrvali v tom nechapani te skutecne motivace...

 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Já to chápu a nerozporuji. I chápu, proč si to VF napsal takhle. Ale prostě mi přijde, že tu kolikrát řešíme chujoviny a vidíme vše jen v těch nejčernějších barvách a máme pocit (ano, žijeme v ČR), že nás chce za každou cenu každý podělat, jakmile dostane možnost.

  • Super
  • Premium 5G
  • 18+
  • Vodafone Station WiFi 6
  • Brüx
  • Speedtest
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Jak už uvedl Marek, ke změně minimální garantované rychlosti na 30% došlo nejspíše prostě z toho důvodu, že Vodafone na rozdíl od exUPC nabízí internet nejenom přes kabelovou televizi, ale také prostřednictvím DSL nebo LTE a tam je přeci jen obtížnější dodržet dohodnutou rychlost.

Já osobně v tom nevidím žádný problém a nemyslím si že by to nějak mělo snížit kvalitu nabízené služby.

  • Kabel 150 Mb/s
  • -
  • Komfort
  • Compal VF, VTV box, CA modul
  • Brno
  • Speedtest
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

už vidim evžena, jak bude kontrovat, že ten vychcanej vodafone ale přece změnil i specifikace u internetu přes docsis a tam je vůbec měnit nemusel!!!!! 🤬😄

já už se s nim ale dohadovat nebudu, určitě nebudu sám, kdo chce u svýho internetu rychlost maximální a nějaká minimální ho vůbec nezajímá, ať už je to 5%, 30% nebo třeba 60% 🙄

  • -
  • -
  • -
  • -
  • -
  • Speedtest
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník single

Aspoň dostaneš vyšší rychlost. Mě místo 240/24 dávají 150/30 za příplatek asi 100,-

edit:

Zjistil jsem, že mám vlastně 150/15 + SPEED UP.  Pokud mi ten SPEED UP zůstane, tak bych tu stovku navíc zkousnul.

Upraveno uživatelem single
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidat se ke konverzaci

Přispívat můžete okamžitě a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se a přispívejte pod Vaším účtem.
Poznámka: Váš příspěvek vyžaduje před zobrazením schválení moderátorem.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložit jako upravený text.   Obnovit formátování

  Pouze 75 emotikon je povoleno.

×   Váš odkaz byl automaticky vložen.   Místo toho zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Nahrajte nebo vložte obrázky z URL adresy.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...