Přejít na obsah

Nové podmínky specifikace služby Internet


MacLuke

Doporučené příspěvky

Návštěvník Evzen

Tak kdyz je to sumak, tak proc to menili?!
Kdyz je to sumak, tak tam mohlo zustat, co tam bylo...

Blby co? Porad neni smysluplna odpoved...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

šumák je to uživateli - ten se může sbalit a odejít i při poklesu na 95% 🙄 šumák to neni vodafonu, ten by moh někdo chtít popotahovat při poklesu třeba na 35%, i když by měli snahu ten problém co nejdřív řešit 🙄 mně to teda přijde úplně jasný a smysluplný

  • -
  • -
  • -
  • -
  • -
  • Speedtest
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník Evzen

Tak to by tam tech 35% nebo i míň meli uz driv, ne snad?! Zadny omezeni smerem dolu az doted nebylo, mohli si tam napsat treba 1%, kdyby meli strach z popotahovani.
Ale meli tam 40%, takze s timhle cislem byli zjevne az doted v pohode.

Takze porad nevidim smysluplny vysvetleni, proc to znicehonic snizili na 30%... teda krome vysvetleni vychcanosti "proc se zavazovat k necemu vic, nez je prikazany minimum".

Před hodinou, Slamb napsal:

šumák je to uživateli - ten se může sbalit a odejít i při poklesu na 95% 🙄 šumák to neni vodafonu, ten by moh někdo chtít popotahovat při poklesu třeba na 35%, i když by měli snahu ten problém co nejdřív řešit

BTW, vidis tu nelogicnost ve svych vyrocich?
V prvni vete tvrdis, ze uzivateli je to sumak... ale v druhe vete je to prave ten uzivatel, kdo by mohl chtit vodafone popotahovat, tzn. v tehle vete to uzivateli NENI SUMAK.
Tak jak, je nebo neni?!

A presne tyhle nelogicnosti jsou to, co tady porad obhajujete a nejste zrejem schopni videt tu podstatu veci.

Upraveno uživatelem Evzen
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

to neni žádná nelogičnost, to jenom ty vůbec nechápeš, o co tady de 🙄
uživateli, kterýmu na kvalitě internetu záleží, to číslo u minimální rychlosti šumák JE - ten odejde klidně při poklesu třeba na 95%, když se mu to nelíbí, a tim je to pro něj vyřešený, nějaká minimální rychlost 30% se ho vůbec netýká... uživateli, kterej to nechá zajít až na 30%, tomu to číslo jedno NENI, právě ten z toho bude chtít vytřískat nějakou kompenzaci nebo bejt důležitej jak papír od sekaný a zatěžovat čtú a vodafone

jinak já nic neobhajuju, já jenom řikám, že je absolutně jedno, co tam je za číslo u minimální rychlosti, protože já chci rychlost plnou - pokud ji nedostanu nebo pokud poskytovatel v nějaký pro mě rozumný době nesjedná nápravu, tak nazdar

  • -
  • -
  • -
  • -
  • -
  • Speedtest
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Dobře, když se někdo zařídí dle hesla "Better save than sorry" a napíše do podmínek to minimum co je vyžadováno, pak to můžeme nazvat vychcaností. Ale jak jsem psal, Vodafone neposkytuje jen "UPC" internet na své konektivitě. Můžeme tedy i říci, že je to od nich lenost, že nechtějí udržovat x verzí podmínek. A ano, prakticky se ona minimální rychlost u tarifu 300 snížila ze 100 na 90 - to už je opravdu rozdíl, jestli mi teoreticky nemusí dodat 2/3 rychlosti, tedy celých 200 nebo 210.
Každý zákazník má právo odejít bez sankcí (je to zhoršení podmínek), Vodafone na to dokonce dává i větší lhůtu, než je 30 dní daných zákonem.

Děláte tady dle mě z komára velblouda.

  • Super
  • Premium 5G
  • 18+
  • Vodafone Station WiFi 6
  • Brüx
  • Speedtest
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník Evzen
před 10 hodinami, Slamb napsal:

uživateli, kterej to nechá zajít až na 30%, tomu to číslo jedno NENI, právě ten z toho bude chtít vytřískat nějakou kompenzaci nebo bejt důležitej jak papír od sekaný a zatěžovat čtú a vodafone

Ano. A ten to mohl udelat UZ TED ZA STAVAJICICH PODMINEK.
Tj. nebyl zadnej duvod to cislo menit, protoze tohleto "nebezpeci" existovalo uz driv. A evidentne NEBYLO to nebezpeci tak velky, jinak by si UPC uz davno dalo do podminek to cislo nizsi.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 13 hodinami, Evzen napsal:

...no takze vychcanost, jak rikam.
Zadny "kvuli narizeni CTU"....

Klidne tam mohlo zustat 40%... nota bene, kdyz s tim prece neni zadnej problem, jak tady vsichni pisou, no ne?!...
Ale to ne, to tam radeji z vychcanosti dame jen to minimum, co musime...

Kemo, klid, hlavně zachovat klid, nebo ti praskne cévka:) Kdyby s náma necvičili, neměli bychom o čem diskutovat. Internet by šlapal a byla by děsná nuda. Pořád věřím, že na mé přípojce k takové lapálii nedojde, i když se VF jistí, jak může.

  • Premium
  • -
  • Základní
  • Vodafone Station
  • KrPole
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidat se ke konverzaci

Přispívat můžete okamžitě a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se a přispívejte pod Vaším účtem.
Poznámka: Váš příspěvek vyžaduje před zobrazením schválení moderátorem.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložit jako upravený text.   Obnovit formátování

  Pouze 75 emotikon je povoleno.

×   Váš odkaz byl automaticky vložen.   Místo toho zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Nahrajte nebo vložte obrázky z URL adresy.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...