Přejít na obsah

Nové podmínky specifikace služby Internet


MacLuke

Doporučené příspěvky

@petrmet Tarify s garantovanou rychlostí jsou devízou bussiness tarifů a ty jsou za jiné peníze. Můžete si ho pořídit (garantovanou linku i se služným SLA atd.). Inzerované pro normální zákazníky rychlosti bývají uvedeny slovem až. Důležité je, že dříve UPC mělo ve specifikaci min. 90% rychlosti 90% doby (jedno z těch čísel bylo 95, ale nevím které). A i když rychlost byla nižší a nebylo to pod uvedenou úrpveň, tak to UPC řešilo. Samozřejmě, když namísto 300 měl někdo 290, tak na tom k řešení tolik není.

  • Super
  • Premium 5G
  • 18+
  • Vodafone Station WiFi 6
  • Brüx
  • Speedtest
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Buďte rádi za net od UPC, jak píše Tomus máme to +- pár mega od toho co platíme. 

Před rokem jsem mámě zařizoval net od O2 ( Vršovice cca 700m ode mne, ale UPC tam není) a bylo mi řečeno ať si radši pořídí těch 50MB co tam mají. Pochopil jsem to když jsem potom měřil rychlost ->  32MB  down, a odchozí si ani nepamatuju 😞 To vše za krásných 450Kč 😞

Upraveno uživatelem Sparrow
  • Basic 250 Mb/s
  • -
  • Klasik
  • Compal black, CA modul
  • Praha 10
  • Speedtest
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

8 hours ago, ost-plus@seznam.cz said:

Není nad čím lamentovat jak už bylo řečeno v předešlých příspěvcích - já jsem začínal s rychlostí 33,6 kbit/s přes vytáčený modem a když přišla možnost ISDN tak 64 kbit/s  

Tak to jsi asi docela mladý 🙂 Já začínal na BBS v dobách, kdy maximální rychlost modemu byla 14.4kbps, ale to jen tak někdo neměl a většinou se stahovalo 9.6 nebo 4.8. A když to bylo daleko nebo za horší ústřednou, tak klidně i 2.4kbps, pamatuju, jak jsem jednou touhle rychlostí něco tahal z Bratislavy 😀

  • 300 Mb/s
  • -
  • Komplet
  • Modem Compal, HD Mediabox, CA modul
  • Mladá Boleslav
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Můj příspěvek se týkal NÁZVU tarifů. Když mám tarif 300/20, tak ho chci, samozřejmě jsem ochoten tolerovat nějaké výkyvy, ale 90/6 je něco jiného. Když u pumpy kupuji benzín 95, tak nechci do nádrže vodu. Rada, abych jel k jiné pumpě, mi je houby platná.

  • Internet 300
  • -
  • TV Start
  • Wifi Modem Compal
  • Praha 10
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

@petrmet Tak jestli bych měl internet 50 a jelo mi to 45 stabilně, tak by mě ani nenapadlo si stěžovat. Kdybych měl internet 150 a vyšší a jelo to 50, tak to už bych se ozval. Zase se tu bavíme o EuroDOCSIS technologii, to není xDSL, kde si objednám 20/2 a jede mi to stabilně maximálně 10/1 a to budu ještě rád, že nejsem od ústředny zas tak moc daleko. Nezažil jsem, že by v UPC i dříve neřešili, že u internetu 500, kde byla v ceníku uvedená min. rychlost myslím 220 a na tu se ještě vztahovala ta % dostupnosti atd, tak když někdo zavolal, že má max. 350-400, tak to s ním řešili, neřekli mu "A co jako? Parametry to splňuje, dostáváte co platíte".

  • Super
  • Premium 5G
  • 18+
  • Vodafone Station WiFi 6
  • Brüx
  • Speedtest
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidat se ke konverzaci

Přispívat můžete okamžitě a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se a přispívejte pod Vaším účtem.
Poznámka: Váš příspěvek vyžaduje před zobrazením schválení moderátorem.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložit jako upravený text.   Obnovit formátování

  Pouze 75 emotikon je povoleno.

×   Váš odkaz byl automaticky vložen.   Místo toho zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Nahrajte nebo vložte obrázky z URL adresy.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...