Přejít na obsah

HBOGO přidání dalšího zařízení


Návštěvník Rosswell1987

Doporučené příspěvky

Návštěvník Rosswell1987

59d3b1018e2e4_Beznzvu.thumb.jpg.d8c82c68aa9c366289795f7d4e50389e.jpg59d3b0af7c05f_Beznzvu.thumb.jpg.51f064861071945429e30bc525601b9e.jpghbo.thumb.jpg.4563f5b9030bba7a630e508c2a188c2c.jpg

Mě to prostě nefunguje,nevím jak na to!Jsem stále přihlašený,otevřu nové nové okno,napíšu adresu a stejně to hlásí ať se přihlásím :(

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník ritchi

Len zabudli dodat,ze po kazdom vypnuti TV treba tento proces opakovat sustavne dookola co je maximalne nekomfortne.Starsia apka HBO GO si heslo v smart TV uchovavala v pamati.

Snímka obrazovky (108).png

Upraveno uživatelem ritchi
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník Marty73

Mám stejný problém s PS4 jako Rosswell, jen možná zajímavější o to, že se mi původně HBO GO na PS4 podařilo aktivovat a asi týden mi fungovalo bez problémů. Pak mi asi v pátek PS4 začalo psát, ať znovu zadám aktivační kód, ale ten není v HBO GO aplikaci kam zadat. Dnes byla nějaká aktualizace SW PS4, ale stále se nic nezměnilo. Prostě vynikající situace, kdy jste žádáni zadat kód a není kam... :-)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník Rosswell1987
před 15 hodinami, joeythedataguy napsal:

tak som na to konecne prisiel, treba ist na uplne inu stranku: czclw2.hbogo.eu/activate

Jste génius :) opravdu to funguje!!!moc vam dekuji,skoda ze zasrane hbo se k tomu vubec nevyjadrilo :( Snad to nejakou dobu bude fungovat!Jeste jednou velke diky za navod

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • Po letech...
Návštěvník sgk

Srdečně zdravím, řeším aktuálně stejný problém, televize v pohodě s HBO GO fungovala a po pár dnech chce opět aktivaci, ale ta už nejde :( Dělám samozřejmě vše, podle kroků aktivace v návodu...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • po měsících...
Návštěvník Dezod

Zdravíčko, pomůže někdo s aktivací tabletu? hbogo apka tam je, ale chce se to "příhlásit" pouze přes přihlášení do hlavního ovládání hbogo.cz což nechci. Rád bych aktivoval (jak tv dle aktivačního kódu). Je takové nebo podobné řešení? Děkuji Dezod

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidat se ke konverzaci

Přispívat můžete okamžitě a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se a přispívejte pod Vaším účtem.
Poznámka: Váš příspěvek vyžaduje před zobrazením schválení moderátorem.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložit jako upravený text.   Obnovit formátování

  Pouze 75 emotikon je povoleno.

×   Váš odkaz byl automaticky vložen.   Místo toho zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Nahrajte nebo vložte obrázky z URL adresy.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...