Přejít na obsah

HBOGO přidání dalšího zařízení


Návštěvník Rosswell1987

Doporučené příspěvky

Návštěvník ambroz

Od zari mi to jde. Na hbo.go/activate zkus dat prihlasit,jestli to nepujde, tak se normalne se prihlas v prohlizeci na HBO a potom dej do adresniho radku hbo.go/activate a melo by se objevit policko pro vlozeni aktivacniho kodu.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník Rosswell1987
před 1 hodinou, ambroz napsal:

Od zari mi to jde. Na hbo.go/activate zkus dat prihlasit,jestli to nepujde, tak se normalne se prihlas v prohlizeci na HBO a potom dej do adresniho radku hbo.go/activate a melo by se objevit policko pro vlozeni aktivacniho kodu.

No jak pises tu adresu hbo.go/activate tak ta vubec neexistuje,jinak pri spravnem zadani adresy se sice prihlasim ale pote to pise chybu 404 no content found on this URL.A nevim jestli pises jestli ti to jede na TV nebo na aplikaci pro PS4.Ja resim playstation.....A ta je zatim nefunkcni :(

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník Rosswell1987
14 minutes ago, marena napsal:

Je to tak, server hbo.go opravdu neexistuje. Ale existuje hbogo.cz a na něm když dáte hbogo.cz/activate, tak vás to přesměruje na cz.hbogo.eu/activate a tam už je možnost přihlášení.

Ano a po prihlaseni se dostanu na domovskou stranku hbogo a znovu po zadani adresy pro aktivaci to chce znovu prihlaseni.Je to proste nefunkcni!!!!!!Nikde ten klic nejde zadat,vidim jen pin TV ale ten je mi k prdu kdyz se musi registrovat zarizeni opacne!

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník Milav

Ano, na stránce hbogo.cz/activate je možnost přihlášení, jenže když se přihlásím, výsledkem je 404 No content found on this URL. A pokud se přihlásím přímo na hbogo.cz, tak v nastavení není žádná možnost aktivace zařízení - taky se snažím přihlásit PS3.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník Rosswell1987

Dneska na fb jsem si psal s uzivateli ps4 a od jinych poskytovatelu jim to funguje,O2,Slovakia net atd....tak nevim jestli je chyba jen u HBO nebo i UPC :( Bylo mi receno ze hbo ted prekopali svuj system ale vic jsem se nedozvedel.Snad na oprave pracuji!

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník Rosswell1987

Tak potom nepochopim aroganci od HBO, ktera nijak nekomunikuje....Platit 200kc navic za neco co nefunguje a oni se tim chvastaji jak maji HBOGO, sledovat serialy v tabletu a v mobilu je celkem k nicemu :( 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník ritchi
před 4 hodinami, Rosswell1987 napsal:

Ano a po prihlaseni se dostanu na domovskou stranku hbogo a znovu po zadani adresy pro aktivaci to chce znovu prihlaseni.Je to proste nefunkcni!!!!!!Nikde ten klic nejde zadat,vidim jen pin TV ale ten je mi k prdu kdyz se musi registrovat zarizeni opacne!

Ono to funkcne je a funguje to,ale viac zlozitejsie ako to urobili to nemohli urobit.Treba ostat prihlaseny,neodhlasovat sa zo serveru hbogo.cz/group a ten si heslo uchova.Pre aktivaciu zariadenia treba otvorit druhy server hbogo.eu/activate a zadat aktivacny kod.Len si treba davat pozor aby pocet zariadeni nepresiahol max stanoveny pocet59d3a893c980f_Snmkaobrazovky(106).thumb.png.2b9b1421111ee2e06e55ea5a02aaebd3.png59d3a8234e740_Snmkaobrazovky(105).thumb.png.67b8986c6af13239e51cbee25c99850e.png

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

To vypada prilis podobne na situaci, kterou mam na ruznych pocitacich s prihlasenim do horizon.tv - vyplnim jmeno a heslo... a jsem neprihlasen... a porad dokola. Zkusim jiny browser a STOPROCETNE STEJNE jmeno a heslo... a funguje to.
Nekde tam soudruzi webmasteri udelali chybu...
A smazání historie a cookies nepomůže? Hlavně ty cookies.

Odesláno z mého Redmi Note 3 pomocí Tapatalk

  • Super
  • Premium 5G
  • 18+
  • Vodafone Station WiFi 6
  • Brüx
  • Speedtest
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidat se ke konverzaci

Přispívat můžete okamžitě a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se a přispívejte pod Vaším účtem.
Poznámka: Váš příspěvek vyžaduje před zobrazením schválení moderátorem.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložit jako upravený text.   Obnovit formátování

  Pouze 75 emotikon je povoleno.

×   Váš odkaz byl automaticky vložen.   Místo toho zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Nahrajte nebo vložte obrázky z URL adresy.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...