Přejít na obsah

Ostrava - Jih ??


Návštěvník vdolek

Doporučené příspěvky

Návštěvník dmnc
Na jednom fóru psal technik karnevalu , že to nerozšiřují z důvodu starých rozvodů. A tam kde jsem bydlel jsou rozvody nové a kabelovka už mi několik let odpovídá , že už brzy. O to tady jde. Je mi jasné , že zavedený kabel není vše a že o tom nerozhoduje jeden člověk,ale ať si z lidí nedělají srandu.Mají to říct na rovinu.Internet nebude.

Teď už tady internet měl a být a zase to odložili. Kdybych tomu najivně nevěřil tak jsem už mohl mít jiné připojení.

Hold tady není Praha Karnevale. Takže je to trošku o něčem jiném.

Řekl bych, že kdyby měl Karneval své rozvody, jak říkáš u vás v odpovídajícím stavu, rozhodně by netrvalo dlouho a už by u tam jel. Ale nejde jen opravdu o to, ze to z technickeho hlediska jde. Nevíš jeslti mají u vás vybudované patřičné optické nody, sestavené připojení cmts, atd. neni to tak jednoduche :))

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ale to já všechno chápu. Tak ať neslibují. Takovou zkušenost s nima tady má každý kdo se na internet informoval. Každému říkají , že už brzy. A tak je to několik let.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Nevznikl Karneval náhodou tak , že se Intercable sloučila s Tesmedii?

Takže jde hlavně jen o změnu názvu.

Taky jsem nic víc nezpozoroval. Už je to celkem dlouho co se jmenujou Karneval a zatím jsem žádný pokrok k lepšímu nazaznamenal.

Jsi zaměstnanec Karnevalu nebo máš pouze to "štěstí" , že u tebe je internet dostupný?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

U tebe je to jen domněnka , že by jsi internet neměl,ale u mně je to skutečnost, že ho tady karneval nenabízí.Jinak Intercable a Karneval je stejná společnost.Akorát , že se dala dohromady s Tesmedií.

Ale nechme,už toho. Já si sháním WIFI. Zatím to vypadá dobře neomezená 512 za 300 kč.

Tak se mějte. :lol:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Nevznikl Karneval náhodou tak , že se Intercable sloučila s Tesmedii?

Takže jde hlavně jen o změnu názvu.

 

je v tom zasadni rozdil...protoze Intercable internet neposkytoval - pouze sliboval (po ukonceni "testovaciho" provozu - haha), TESmedia i poskytovaly...po slouceni doslo k masivnimu rustu kabeloveho internetu v ramci obou siti....jiank by dodnes nebyl internet v plzni, v brne, ostrave atd.....to ze neni zatim hotova cela ostrava, zrovna tam kde bydlis je sice smula, ale v ramci velkych cisel to zas tak neznamena....

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník Catcher

Přesně tak. Věřím tomu, že kdyby se Intercable nesloučil s TESmedia, tak kabelový internet v Plzni dodnes není. A přitom už je tady zhruba 1,5 roku. To byly jenom samé sliby a nic víc ...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Právě , že tady jde o dost velká čísla , protože Ostrava-Jih je největší ostravský obvod a všude je karneval.Takže tady jde fakt jen o sliby.

Takže buďte rádi, že vám internet jede.

Já doufám, že brzy taky budu mít,ale samozřejmě ne přes karneval.Ale zato mě to vyjde o hodně levněji.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • po měsíci...

Přidat se ke konverzaci

Přispívat můžete okamžitě a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se a přispívejte pod Vaším účtem.
Poznámka: Váš příspěvek vyžaduje před zobrazením schválení moderátorem.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložit jako upravený text.   Obnovit formátování

  Pouze 75 emotikon je povoleno.

×   Váš odkaz byl automaticky vložen.   Místo toho zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Nahrajte nebo vložte obrázky z URL adresy.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...