Přejít na obsah

Ostrava - Jih ??


Návštěvník vdolek

Doporučené příspěvky

  • po měsících...
To je divny me napsali z Karnevalu, ze Ostrava-Zabreh presneji u Kotvy vubec zapojena nebude.

 

 

Zábřehem je myšlena katastrální oblast "Zábřeh nad Odrou", tj. původní, starý Zábřeh a ne nově postavený v 50-tých létech a původně pojmenovaný "Stalingrad". Opravdu to funguje pouze na staré části Zábřehu, což jsou i Pískové doly. Já tam bydlím a funguji. Pokud bude mít Karneval zájem o zákazníky, tak si myslím, že by to měl co nejdříve rozšířit i do okolí Kotvy, tam je soustředěna největší část obyvatel Zábřehu a samozřejmě i do Výškovic. Jak je na tom Hrabůvka a Dubina, případně Bělský les? :bball:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • po měsících...

Já bydlím v rodinném domku na ulici Husarove a kabelovou televizi mám napojenou z ulice Svornosti. Karneval uháním co se týká internetu už od půlky roku 2003. Furt slibojou a slibujou, že to bude co nejdříve, a nic. Podle kusých a neurčitých odpovědí z Karnevalu mám dojem, že v Ostrav-jihu a Ostravě-Výškovicích mají natažené už hodně staré kabely, které pro internet nevyhovujou. Takže jsme tady v těch lokalitách asi na dalších pár let v prde..

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

asi tak...pokud tam je jina struktura site, nez ve zbytku ostravy, tak mam dojem, ze fakt mate smulu.....bylo by to pravdepodobne tak drahy, ze do toho tedka po tech masivnich investicich nepudou...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • po 5 týdnech...

Ostrava -Hrabůvka? tak na tu z vysoka serou.Říkali mi asi 100x že inernet na Hrabůvce bude do konce roku 2004.A teď na stránkách karnevalu píšou až v září 2005 (toto období ještě nemusí být konečné a jak je znám tak to bude nejdřív až roce 2010!.takže do té doby si pořídím internet od někoho jiného

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zatímco ještě koncem loňského roku to na jejich stránkách psalu, že Hrabůvka - Dr.Martínka není a je plánován 08 nebo 09/2005 tak nejčko to pro jistotu píše pouze, že internet neníi k dispozici.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak jsem se na tu Hrabůvku zeptal:

 

Naše firma opravdu plánovala zprovoznění Internetu v Ostravě na rok 2004. Větší část této lokality jsme také postupně během roku podařilo spustit. Abychom mohli nabídnout Internet v Ostravě je nutná úprava našich sítí. Termíny, které Vám byly sdělovány byly vždy uváděny jako předpokládané a byly aktualizovány podle vývoje celkové situace, protože se předem nedalo přesně určit zda nenastanou nějaké technické problémy, které celý proces zpomalí nebo také znemožní. Samozřejmě se maximálně snažíme tyto termíny dodržet. Při kontrolních měřeních bylo zjištěno, že rozvody vykazují nedostatky s dosažením námi požadovaných technických parametrů k poskytování služeb Internetu v garantované kvalitě. Z uvedených důvodů bylo zprovoznění služby internetu ve Vaší lokalitě pozastaveno do doby než situace umožní poskytovat skutečně kvalitní služby.

 

Naší snahou samozřejmě je celou záležitost řešit, ale v současné době nelze stanovit termín dostupnosti Internetu.

 

 

 

Děkujeme za pochopení.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • po 2 týdnech...

Ja cu internet by Karneval do Hrabuuuuvky!!!!!!! OV-JIH je nejlidnatější cast Ostravy a net jen někde v Zábřehu.... Přitom na Dubině je nejmladší obyvatelstvo, tam by se investice Karnevalu hodně rychle vrátily, no a při cestě na Dubinu by se mohli zastavit i tady v Hrabůvce u Venuše, přivítal bych je s otevřenou náručí a instalační poplatek do 1000,- Kč by mě vůbec nemrzel. Teď tu fičím přes borce, který ma wifi LAN síť a za 500,- měsíčně mám hodně proměnnou rychlost, některý den 80kbit, některý 400kbit, ale pravda, pod 1GB download denně nejdu :-) Pingy jsou otřesné. Pls Karnevale, vysvoboď měěěěě !!! 2MBit je jasná volba, protože po 20GB spadnu už na 200kbit, ale aspoň garantovaných, protože ten maglajz, na čem jsem teď připojený je rychlostně nestabilní jako p*rase. Září 2005 - nad tímhle termínem jsem v listopadu brečel, teď už ho akceptuju, ale jestli se to posune až do 2006, tak to vidím, že už bude velká konkurence, navíc když jde teď Telecom asi do ruk Francouzů (konečně) za +- 70mld. Kč a Ti by s tím mohli hnout ;-) Takže šupky Karnevale, čas jsou peníze a kapitál na investování určitě máte. Ekonomickému řediteli žádné prémie, protože co on už zaspal, to snad není ani pravda.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidat se ke konverzaci

Přispívat můžete okamžitě a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se a přispívejte pod Vaším účtem.
Poznámka: Váš příspěvek vyžaduje před zobrazením schválení moderátorem.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložit jako upravený text.   Obnovit formátování

  Pouze 75 emotikon je povoleno.

×   Váš odkaz byl automaticky vložen.   Místo toho zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Nahrajte nebo vložte obrázky z URL adresy.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...