Přejít na obsah

Nový modem


alnagon

Doporučené příspěvky

před 19 hodinami, sodekcz napsal:

To je Compal. Pro někoho má výhodu, že má 2,4 GHz i 5GHz. "Celý byt" je pro pokrytí WiFi hodně široký pojem.

Mám na mysli 3 pokojový panelákový byt. Mám net od jiného poskytovatele, taky duální router  TP-LINK Archer C20 AC750 Dual Band a stejně jsou problémy třeba při sledování HbbTV v dětském pokoji.

  • 100 Mb/s
  • Jiná služba
  • Komfort
  • CA modul
  • Písek
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník David R.
12 minutes ago, alnagon napsal:

Mám na mysli 3 pokojový panelákový byt. Mám net od jiného poskytovatele, taky duální router  TP-LINK Archer C20 AC750 Dual Band a stejně jsou problémy třeba při sledování HbbTV v dětském pokoji.

Pokud mohu mluvit z vlastní zkušenosti, mám také byt v paneláku a nikdy jsem neměl s pokrytím celého bytu žádný problém. Dokonce mám signál i před domem :) Používám pásmo 2,4 GHz. 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník David R.
9 minutes ago, alnagon napsal:

Děkuju za reakce. Jen se zeptám, lze modem umístit kamkoliv v bytě, nebo jen u zásuvky UPC, která je v předsíni?

Doporučujumeme vždy co nejblíže účastnické zásuvce. Máte možnost ale natáhnout delší kabel od zásuvky do modemu nebo si nechat za poplatek vybudovat durhou zásuvku v některém z pokojů. 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník lada-vir

modem by měl být u zásuvky ale dá se zažádat o delší kabel, přemístění zásuvky nebo vybudování další (druhé dvě položky jsou zpoplatněné)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

3 minutes ago, Evzen napsal:

A to je presne ten duvod, proc je TOTALNI KRAVINA mit rovnou v modemu i WiFi!
Pristupovy bod je vetsinou potreba ZCELA JINDE - prave kvuli rozumnemu pokryti! - nez je nejaka kravska zasuvka nekde v rohu mistnosti.

Toho marketingovyho lhare, kterej svoji reklamstinou ("...pokryti celeho bytu...") akorat oblbuje obycejne lidi jako je napr. alnagon, patri zavrit az zcerna :(.

Takže si vlastně nepolepším. Ještě jednou dík všem za názory, především Evzenovi.

  • 100 Mb/s
  • Jiná služba
  • Komfort
  • CA modul
  • Písek
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidat se ke konverzaci

Přispívat můžete okamžitě a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se a přispívejte pod Vaším účtem.
Poznámka: Váš příspěvek vyžaduje před zobrazením schválení moderátorem.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložit jako upravený text.   Obnovit formátování

  Pouze 75 emotikon je povoleno.

×   Váš odkaz byl automaticky vložen.   Místo toho zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Nahrajte nebo vložte obrázky z URL adresy.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...