Přejít na obsah

Zpětné shlédnutí na malém boxu


Návštěvník Přibil

Doporučené příspěvky

Návštěvník Přibil

Vážení, mám stále problémy se zpětným zhlédnutím na malém černém boxu. Je tu někdo, kdo má stejný problém? V UPC mi tvrdí, že je vše  v pořádku, že mám udělat tovární nastavení. To dělám tak 20x denně a stejně se mi zpětné zhlédnutí seká nebo není zvuk stejně jako obraz. Nechce se mi věřit, že jsem jediný. Bude lepší dát výpověď, když to upc nechce řešit? 

 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • po 2 týdnech...
Návštěvník iguka

my máme také pořád problémy, buď je zpožděný zvuk nebo se nenahraje vůbec, vypadá to tak, že upc po 10 letech pošlu k šípku a půjdu k netboxu

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • po 2 týdnech...

Zacinam mit problem na Nove, kde se zpetne zhlednuti divne kouse a tim padem se rozhodi zvuk. Toto se opakuje v nahodnych intervalech. Vzdy se obraz jakoby skokem vrati zpet kdy se srovna se zvukovou stopou, pak to opet skoci dopredu a porad dokola. Na jinem kanalu to nepozoruji.

  • -
  • -
  • -
  • Compal CH7465
  • Praha
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník Dadejs

V Brně mi zpětné shlédnutí nefunguje už od středy. UPC na to samozřejmě nic. Teda kromě 3 mejlů,že se můj požadavek zpracovává a jedním s radou na tovární nastavení. To samozřejmě nepomohlo. 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník Monika Prušková

Dobrý den,také mě to zlobí,teď jsem tady měla technika,udělal mi trojtlačítkový restart a zatím to šlape

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník David R.

@Dadejs na malém HD Mediaboxu se provádí tovární nastavení. Návod přikládám

Odpojte STB od napájení

Zapojte jej zpět do elektrické sítě

Jakmile se na předním panelů objeví bootovací animace (tzv. „had"), zmáčknete INFO (modré) tlačítko na dálkovém ovládací a držte jej, dokud se nezobrazí diagnostická obrazovka (může trvat až cca 20 sekund)

Šipkou doprava přejdete na záložku UPDATE

Šipkou dolů najeďte na položku FACTORY RESET

Stiskněte OK a vedle FACTORY RESET se zobrazí žlutý nápis CANCEL na modrém pozadí

Stiskněte tlačítko OK ještě jednou a písmenko C ve slově CANCEL se podtrhne

Stisknutím tlačítka VOL+ změňte CANCEL na PROCEED

Stiskněte znovu OK a nápis PROCEED zmizí (v závislosti na verzi SW v boxu se po tomto kroku může box restartovat a pro dokončení postupu bude potřeba znovu vstoupit do diagnostiky během bootování boxu pomocí modrého tlačítka info. S tím rozdílem, že jej mačkáte jakmile odsouhlasíte zemi – Česká republika

Šipkou doprava přejdete na záložku UPDATE

Šipkou dolů najeďte na položku RESET MINFS VERSION

Stiskněte OK a vedle RESET MINFS VERSION se zobrazí žlutý nápis CANCEL na modrém pozadí

Stiskněte tlačítko OK ještě jednou a písmenko C ve slově CANCEL se podtrhne

Stisknutím tlačítka VOL+ změňte CANCEL na PROCEED

Stiskněte znovu OK a nápis PROCEED zmizí

Pomoci šipky nahoru najeďte na položku RESTART DOWNLOAD a potvrďte stisknutím tlačítka OK

Zmáčkněte tlačítko EXIT a zařízení se restartuje a po restartu začne proces stahování posledního software

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník iguka

dobrej návod, je po problémech se zpětným přehráváním. nicméně jsem si zažádal o výměnu za KCF-SA900, chci ho vyzkoušet, zda nebude rychlejší než SA700 a jestli odpadnou další problémy se zpětným přehráváním, nereagováním, restartama apod.

Upraveno uživatelem iguka
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • po 4 týdnech...
Návštěvník iguka

Tak už mám SA900 doma. Subjektivně je určitě rychlejší než starší SA700, ale zase blbne to zpětné přehrávání, což nám jako rodině šíleně vadí. Evidentně je chyba u UPC, hodně lidí si na to stěžuje.

Co mi ještě šílení vadí na SA900, že po vypnutí čas svítí silným bílým osvětlením, že to téměř ozáří v noci celou místnost, takže na noc na něho musím hodit tričko. Nejde ten jas nějak snížit nebo vypnout čas???

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidat se ke konverzaci

Přispívat můžete okamžitě a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se a přispívejte pod Vaším účtem.
Poznámka: Váš příspěvek vyžaduje před zobrazením schválení moderátorem.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložit jako upravený text.   Obnovit formátování

  Pouze 75 emotikon je povoleno.

×   Váš odkaz byl automaticky vložen.   Místo toho zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Nahrajte nebo vložte obrázky z URL adresy.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...