Přejít na obsah

Chyba E201


Návštěvník Tonda007

Doporučené příspěvky

Návštěvník Tonda007

Dobry den vsem,

dnes rano se mi na STB kcf-sa700pco zacla zobrazovat chyba E201, souvisejici s antennim pripojenim. Kabel sem rozpojil, znovu zapojil, stb sem vypnul na nekolik minut z elektriky, pak opakovane zkousel vse mozne, nic nepomohlo. Internet i telefon bezi bez problemu. 2x jsem pres kontaktni formular odeslal dotaz na UPC, bohuzel zatim bez jakekoliv reakce.

Ma nebo mel nekdo podobny problem?

Predem dekuji.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník Milav

Je zajímavé, že mně dělá Kaon totéž - také od dnešního rána! Chyba E201 - chybné připojení.

Přitom TV i druhý STB  (Cryptobox) jedou v pohodě, výpadky podle webu UPC žádné.

Že by nějaká epidemie STB SA-700?,Lokalita Praha 4-Krč

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník Tonda007

Diky za odpovedi. U me adresy zadny vypadek neni evidovan.

To s tim updatem me take napadlo - pred nejakym casem (uz je to ale docela dlouho) sem se prihlasil ze pomohu s testovanim noveho SW a vim, ze ty updaty byly zpocatku pomerne caste. Bohuzel nemuzu nikde najit jak tenhle STB uvest do tovarniho nastaveni, pres ovladac to nejde, protoze ta chyba pusti jen tlacitko OK, ktere vede k dalsimu restartu.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník Milav

Tak se podařilo chybu E201 vyřešit restartem do továrního nastavení přes servisní menu :-)

- vypojit STB ze zásuvky na cca 30s

- zapojit do zásuvky a HNED stisknout na DO modré tlačítko i (info) - a držet tlačítko, dokud nenaběhne servisní menu

- na první obrazovce je vidět síla signálu (já mám 73 dBuV)

- šipkou doprava na kruhovém ovladači přeskákat v menu na UPDATE, stisknout OK a tlačítkem dolů se dostat na FACTORY RESET

- opět OK, vpravo se ukáže CANCEL, ještě jednou OK (pod C bliká kurzor) a stisknout + - ukáže se PROCEED

- stiskněte OK - STB se restartuje do továrního nastavení (musíte opět vybrat Česko a český jazyk)

 

Upraveno uživatelem Milav
doplnění textu
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník Tonda007

@MIlav - moc dekuji, po resetu do tovarniho nastaveni se vse rozbehlo. Pokud sem to dobre postrehnul, vypadalo to jako kdyby tam byl zasekly posledni update na 90% downloadu.  Ale moc sem to nestudoval.

Jeste jedno diky, konecne mi daji deti pokoj :-)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidat se ke konverzaci

Přispívat můžete okamžitě a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se a přispívejte pod Vaším účtem.
Poznámka: Váš příspěvek vyžaduje před zobrazením schválení moderátorem.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložit jako upravený text.   Obnovit formátování

  Pouze 75 emotikon je povoleno.

×   Váš odkaz byl automaticky vložen.   Místo toho zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Nahrajte nebo vložte obrázky z URL adresy.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...