Přejít na obsah

Nový způsob hrazení služeb v MOJE UPC


Návštěvník David R.

Doporučené příspěvky

Známá tohle zjistila před pár lety, když měnila službu a chtěla si zkontrolovat, jestli proběhla správně změna ceny.

Říkal jsem jí, ať to ignoruje, protože při platbě přes SIPO nemůže ovlivnit, kolik si UPC strhne.

Ale trvala na tom, že to bude řešit.

Zkontaktovala UPC a nakonec jim musela poslat nějaké haléřové položky, aby jí přestali vyhrožovat, že jestli nezaplatí dluh, tak jí odpojí službu.

Před jejím zavoláním s tím neměli problém.

  • Super 500 Mb/s
  • -
  • Komfort
  • STB Kaon K-B3000HDCO, Compal CH7465VF
  • Teplice
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník Evzen

Bingo! Ani ja uz to tam nemam.
Tak ze by se (zase) ukazalo, ze jsem mel ve svem pripevku ze 16. unora (zase) pravdu?

Upraveno uživatelem Evzen
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Sipo neumí pracovat s přeplatky či nedoplatky. Dám příklad. Zaplatíte omylem k platbě přes Sipo i převodem a předpokládáte, že tedy příště přes Sipo nic k platbě nebude, ale ejhle, zase přijde vyúčtování na stejnou měsíční částku. Peníze navíc vám budou muset poslat jako přeplatek zpět. Také u platby přes Sipo nelze platit haléřové položky (jelikož se Sipo dá platit hotově). To samé je v případě nedoplatku - vypadne vám jedna platba Sipo a další měsíc nepřijde k platbě dvojnásobek. Je to i kvůli dvouměsíční splatnosti Sipo atd.
Když ukončujete smlouvu, pak vám UPC zruší platbu přes Sipo (aby se nestrhlo celé další období, když budete využívat jen část) a poslední vyúčtování posílá klasickou frakturou, kde se asi objeví i tyto halíře jako nedoplatek z předchozího období. Poslední věta je jen má domněnka.

  • Super
  • Premium 5G
  • 18+
  • Vodafone Station WiFi 6
  • Brüx
  • Speedtest
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • po 2 týdnech...
V ‎22‎.‎2‎.‎2018 at 14:00, Ivo Mašek napsal:

Mě to zmizelo před dvěma dny. Ale počkám si na další vyúčtování. Jinak - cena za platby je orientační. Alespoň takhle to mám napsané. .... to může ještě být zajímavé.

... a tak jsem se dočkal. :D Oni s těmi halíři prostě pokoj nedaj

  • Super 500 Mb/s
  • -
  • Komplet
  • STB Vodafone, modem Compal CH7465
  • Jirkov
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak jsem se také podíval na vyúčtování a smíchy jsem se málem po... Částka "Po splatnosti" je tam opět - ovšem o 59 halířů vyšší než minule, přičemž výsledná platba xx6,13 Kč je zaokrouhlena na xx7,00 Kč, čili + 87 halířů. Tak z toho už se nedá nic vydedukovat. O.o

  • Start
  • -
  • -
  • Compal CH7465
  • Brno-Žabovřesky
  • Speedtest
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidat se ke konverzaci

Přispívat můžete okamžitě a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se a přispívejte pod Vaším účtem.
Poznámka: Váš příspěvek vyžaduje před zobrazením schválení moderátorem.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložit jako upravený text.   Obnovit formátování

  Pouze 75 emotikon je povoleno.

×   Váš odkaz byl automaticky vložen.   Místo toho zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Nahrajte nebo vložte obrázky z URL adresy.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...