Přejít na obsah

Nový způsob hrazení služeb v MOJE UPC


Návštěvník David R.

Doporučené příspěvky

Návštěvník David R.

Vážení klienti, s potěšením Vám oznamujeme, že jsme pro Vás připravili nový komfortní způsob hrazení služeb přes PLATEBNÍ TLAČÍTKA. Výhodou této metody je rychlá online platba v bezpečném prostředí internetového bankovnictví bez nutnosti zadávání údajů z platební karty do online formulářů. Platba přes platební tlačítka není určena pro klienty s platbou přes SIPO nebo přímé inkaso z účtu. 
Použití platebního tlačítka je jednoduché a intuitivní. 

mojeupc.png

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • po měsících...

Tak jsem se znovu podíval do "Moje UPC". A zrovna tam byl někdo online. A abych napsal dotaz, zda nějaký mám. Než jsem to dopsal, tak dotyčný už byl ofline (těsnopis fakt neumím), tak jsem poslal adresu mailu. Odpověď zatím žádná, na "Moje UPC" pro jistotu zatím ofline, .... zde se několikrát mihla odpovědná osoba - a také nic .......

Tak ta částka je prý dluh za mnoho let do minulosti (informa z online služby). Je to o to pikantnější, že mě vždy z UPC posílají po zaplacení vyúčtování zprávu, že vše je bez dluhu zaplaceno. Požádal jsem o kompletní výpis za X let. Protože já prostě nic nedlužím.

Pracují na účtárně UPC svéprávné osoby, nebo někdo jiný?

  • Super 500 Mb/s
  • -
  • Komplet
  • STB Vodafone, modem Compal CH7465
  • Jirkov
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Chlapi, kolik vám strhávají přes SIPO? Částky zaokrouhlené na celé koruny, nebo částky přesně na halíře? Já mám ve vyúčtování např. částku X28,98 ale převodem platím X29. Tak jestli třeba někdy v minulosti nenastal problém tady někde mezi zaokrouhlenou a nezaokrouhlenou částkou.

  • Premium
  • -
  • Základní
  • Vodafone Station
  • KrPole
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník Evzen

Vzdyt to je typicky priznak nejake zmeny interniho systemu - ano, nekde se tam hromadily zaokrouhlovaci rozdily a kdyz ted pani programatori zmenili system, tak to vyplavalo na povrch (asi proto, ze to "zapomneli zanedbat" ve vystupech, nebo tak neco). Klasika...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Dnes sem řešil ten samej problém a právě me volali zpět a je to tak,jak psal sodekcz.Zaokrouhlují.A jak nás učili na základce,do 0.50 haliru se zaokrouhluje dolů,nad 0.50 nahoru.Jak v obchode.A tak se muze stát,ze se to může nahromadit a po 5 letech je "dluh" 5,76 Kč.

  • Super
  • Super
  • -
  • -
  • Brno-Kohoutovice
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník Evzen
58 minutes ago, David - UPC napsal:

@sodekcz pošlete mi do zprávy číslo smlouvy. 

Tím co píše Evzen se prosím neřiďte. 

V tom pripade maji problem defacto VSICHNI zakaznici s urcitym zpusobem placeni (napr. mne to tam sviti taky) a tudiz byste meli vec resit iniciativne ZE SVOJI STRANY a plosne... protoze se to zjevne stalo VASI "vinou".

Ja se v tom odmitam jakkoliv angazovat a nekam neco posilat.
Your mess... you clean it up...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidat se ke konverzaci

Přispívat můžete okamžitě a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se a přispívejte pod Vaším účtem.
Poznámka: Váš příspěvek vyžaduje před zobrazením schválení moderátorem.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložit jako upravený text.   Obnovit formátování

  Pouze 75 emotikon je povoleno.

×   Váš odkaz byl automaticky vložen.   Místo toho zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Nahrajte nebo vložte obrázky z URL adresy.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...