Přejít na obsah

Tisková konference UPC, 5. září


Návštěvník LPolak2

Doporučené příspěvky

Návštěvník moe

Aha, takze vlastne pro normalniho uzivatele  nic... :$ 500 mb nepotrebuju, jmeno tarifu a firemni identita je mi sumak a netflix fe fazi slibu, takze tak za 2-3 roky mozna...  

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník Patri.k

Jono, neustále se říkalo, jak se na podzim dočkáme řady programů a změn a vypadá to, že nic zásadního se v programové nabídce nezmění. Přeci jen, pořád je UPC komereční firmy a nedá se očekávat, že jen tak z fleku nahází 10 nových programů za stejnou cenu. Ale asi je zbytečně neustále něco očekávat, už teď je programová nabídka UPC na dobré úrovni a brzy se dočkáme dalších skvělé stanice Cartoon network a WAR též není k zahození. A já jsem i hodně rád za to, že zachovali můj oblíbený kanál CBS reality.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

https://www.lupa.cz/aktuality/upc-pridava-rychlost-500-mbit-s-meni-logo-a-chce-byt-hrave/

CC HD a CN HD dobry, zrychleni jen pro nejvyssi tarif 9_9, navic skudli s uploadem, nove logo nikoho nezajima = celkove zklamani a nic, co bychom nevedeli uz predtim...

  • Kabel 1000 Mb/s
  • -
  • Komfort
  • VFStation (bridge), 2x CA modul SMIT CI+
  • Praha Zbraslav
  • Speedtest
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Hmm, takže vlastně oznámili jedno velké nic, to si zasloužilo maximálně prostor někde v rubrice Krátké zprávy, ne tiskovou konferenci s generálním ředitelem.

 

Edit: koukám, že než jsem to dopsal, tak mě předběhli tři další s v podstatě totožným názorem :D

Upraveno uživatelem marena
  • 300 Mb/s
  • -
  • Komplet
  • Modem Compal, HD Mediabox, CA modul
  • Mladá Boleslav
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidat se ke konverzaci

Přispívat můžete okamžitě a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se a přispívejte pod Vaším účtem.
Poznámka: Váš příspěvek vyžaduje před zobrazením schválení moderátorem.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložit jako upravený text.   Obnovit formátování

  Pouze 75 emotikon je povoleno.

×   Váš odkaz byl automaticky vložen.   Místo toho zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Nahrajte nebo vložte obrázky z URL adresy.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...