Přejít na obsah

UPC Zone v novém


Návštěvník David R.

Doporučené příspěvky

Návštěvník murder

Dělalo se prosím opět něco s Tapatalkem? Už několik dní mi nic nezobrazí, pouze prázdné záložky s textem "nenalezeno "

 

Aha, tak po doplnění zařízení do profilu přes webové rozhraní vše naběhlo, už je vše Ok.

 

 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • po měsíci...

já řikal, že je to planej poplach v souvislosti s tim, že na tapatalk nikdo nesahal a v administraci je normálně aktivní, tudíž neni nejmenší důvod, aby to nefungovalo

pokud v tapatalku něco rozbili, což by nebylo zdaleka poprvý, tak to musej taky opravit

možná zase tapatalk nepodporuje aktuální verzi fóra, která vyšla před pár dny, v tom případě je to ale zase problém tapatalku, že neudržuje svůj doplněk aktuální

  • -
  • -
  • -
  • -
  • -
  • Speedtest
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník Evzen
Před hodinou, Slamb napsal:

možná zase tapatalk nepodporuje aktuální verzi fóra, která vyšla před pár dny, v tom případě je to ale zase problém tapatalku, že neudržuje svůj doplněk aktuální

...nebo taky fora, ze furt neco rozvrtava.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník murder
před 8 hodinami, Evzen napsal:

...nebo taky fora, ze furt neco rozvrtava.

Asi tak, chodím na víc různých diskuzních fór. Používají stejný systém a problém s Tapatalkem není. On totiž Slamb zastává názor "já to nepoužívám, tak mě to nezajímá", kecy o tom v systému je vše OK, tak to musí fungovat, jinak je problém u nich, ale nikdy ne u mně, jsou vcelku o ...... .

Slambe sorry, ale od tvého nástupu se začal Tapatalk kazit, není to aktualizacemi, je to nechutí problém řešit.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

jak je u tebe špatnym zvykem, jako vždy nemáš pravdu - tapatalk tady nefungoval od přechodu na invision, s čímž já neměl vůbec nic společnýho

týpci z tapatalku psali, že maj s doplňkem nějaký na invision fóru problémy a po aktualizaci na nejnovější verzi bylo zase všechno v pořádku

stejně tak nemáš pravdu ani v tom, že by se problémem nikdo nezabejval - david už do tapatalku napsal a čekáme na vyjádření

  • -
  • -
  • -
  • -
  • -
  • Speedtest
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidat se ke konverzaci

Přispívat můžete okamžitě a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se a přispívejte pod Vaším účtem.
Poznámka: Váš příspěvek vyžaduje před zobrazením schválení moderátorem.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložit jako upravený text.   Obnovit formátování

  Pouze 75 emotikon je povoleno.

×   Váš odkaz byl automaticky vložen.   Místo toho zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Nahrajte nebo vložte obrázky z URL adresy.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...