Přejít na obsah

UPC Zone v novém


Návštěvník David R.

Doporučené příspěvky

před 5 hodinami, Slamb napsal:

já tady centrio nijak nepropaguju, jenom dávám najevo, že nemám upc :D

a hlavně nikdo z centria mě za nic neplatí a už vůbec ne za zobrazování loga :ph34r:

Bohužel musím souhlasit s ostatními. Pro klid všech to prostě smaž a odstran z popisku a je to hotové.

Není důvod mít propagovat centrio na oficiálním fóru UPC a být ještě moderátor.
Slambe. Za to bych ti dal palec dolů, ale rep tu teď prostě není. :P

Upraveno uživatelem Pepe
  • Kabel 300 Mb/s
  • Super
  • Komplet
  • 3x CA modul, 1x Nokia, 1x Technicolor
  • Praha
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

moji propagaci a nepropagaci v tomhle tématu s nikym řešit nebudu, protože to nijak nesouvisí s novym upczone - naopak bych vás měl jako moderátor umravnit, že tady řešíte offtopic, za posledních pár příspěvků konkrétně ty, ritchi a retiree, nicméně zatim v pravidlech žádnej zákaz offtopicu neni, na tom se bude muset ještě zapracovat, protože offtopic se tady začíná dost rozmáhat a potom nemá žádnej smysl jakkoliv pojmenovávat témata, když v nich každej řeší všechno možný, jenom ne to, k čemu byly vytvořený

nicméně je zvláštní, že od začátku roku 2012 moje ikonka nikomu jako propagace nepřišla, ale teď najednou to pro pár expertů propagace je O.o pokud si o tom chcete dál povídat, tak někdo založte téma v kategorii "o fóru", ale do "upczone v novém" to určitě nepatří

  • -
  • -
  • -
  • -
  • -
  • Speedtest
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Vážený pane moderátore,

Je rozdíl mezi oficiálním fórem a neoficiálním fórem. Také je rozdíl, jestli jste moderátor nebo ne. Na minulém fóru bylo na Tomusovi, zda s tím něco bude dělat. V tuto chvíli se jedná již o oficiální fórum UPC.

Takže jakákoliv propaganda jiné společnosti je zcela nevhodná.  A také je to uvedeno v pravidlech.

Každopádně se můžeme hádat, zda to patří sem, když se jedná stále o nové fórum, kde Vám byla přidělena pozice moderátora.

P.S: Když už by mě někdo osobně oslovil, že propaganda jiné společnosti je nevhodná, tak bych to smazal a zvlášť, když by mě oslovili tři uživatelé, aby to omezilo Vámi zmíněný OT. ;-)

Zdraví

Pepe

Upraveno uživatelem Pepe
  • Kabel 300 Mb/s
  • Super
  • Komplet
  • 3x CA modul, 1x Nokia, 1x Technicolor
  • Praha
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 13 hodinami, Slamb napsal:

moji propagaci a nepropagaci v tomhle tématu s nikym řešit nebudu, protože to nijak nesouvisí s novym upczone - naopak bych vás měl jako moderátor umravnit, že tady řešíte offtopic, za posledních pár příspěvků konkrétně ty, ritchi a retiree, nicméně zatim v pravidlech žádnej zákaz offtopicu neni, na tom se bude muset ještě zapracovat, protože offtopic se tady začíná dost rozmáhat a potom nemá žádnej smysl jakkoliv pojmenovávat témata, když v nich každej řeší všechno možný, jenom ne to, k čemu byly vytvořený

nicméně je zvláštní, že od začátku roku 2012 moje ikonka nikomu jako propagace nepřišla, ale teď najednou to pro pár expertů propagace je O.o pokud si o tom chcete dál povídat, tak někdo založte téma v kategorii "o fóru", ale do "upczone v novém" to určitě nepatří

Přimlouval bych se také k tomu, aby se v komunikaci na fóru používala spisovná čeština. Samozřejmě drobné odchylky mohou být. Mělo by  to platit u moderátora zejména.

  • Internet 300
  • -
  • TV Komfort
  • Modem Technicolor, 2x CA modul
  • Teplice
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník dyndawan

Davide, pokud jste administrátorem, tak se prosím i tak představujte a nestyďte se za to.  Proč se skrýváte za "Pokročilý"?

Jste administrátorem, tak přijměte veškerá pro i proti a neschovávejte se za své moderátory. Promluvte sám a nenechte za Vás mluvit "umravňovače" Slamba, případně "přikyvovače" tomuse. 

V 6. 8. 2017 at 17:45, Slamb napsal:

mohol, ale nie je, přece jenom sem už zvyklej sem lízt a rád zůstanu v obraze, co se u upc děje :)

...už tohle je pro ritchiho dost urážející! A nelíbí se to nejen mně, ale dle vlákna i jiným lidem!

V 7. 8. 2017 at 13:36, HaWe napsal:

moji propagaci a nepropagaci v tomhle tématu s nikym řešit nebudu, protože to nijak nesouvisí s novym upczone - naopak bych vás měl jako moderátor umravnit, že tady řešíte offtopic, za posledních pár příspěvků konkrétně ty, ritchi a retiree, nicméně zatim v pravidlech žádnej zákaz offtopicu neni, na tom se bude muset ještě zapracovat, protože offtopic se tady začíná dost rozmáhat a potom nemá žádnej smysl jakkoliv pojmenovávat témata, když v nich každej řeší všechno možný, jenom ne to, k čemu byly vytvořený

nicméně je zvláštní, že od začátku roku 2012 moje ikonka nikomu jako propagace nepřišla, ale teď najednou to pro pár expertů propagace je O.o pokud si o tom chcete dál povídat, tak někdo založte téma v kategorii "o fóru", ale do "upczone v novém" to určitě nepatří

Klasický syndrom "Pocitu nárůstu moci" - "S nikým nic nebudu řešit, naopak vyřeším vás..." 

Administrátore Davide, měl byste popřemýšlet o eliminaci tohoto individua a připustit jeho výměnu. Asi jste dal důvěru nedůvěryhodným lidem.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidat se ke konverzaci

Přispívat můžete okamžitě a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se a přispívejte pod Vaším účtem.
Poznámka: Váš příspěvek vyžaduje před zobrazením schválení moderátorem.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložit jako upravený text.   Obnovit formátování

  Pouze 75 emotikon je povoleno.

×   Váš odkaz byl automaticky vložen.   Místo toho zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Nahrajte nebo vložte obrázky z URL adresy.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...