Přejít na obsah

UPC Zone v novém


Návštěvník David R.

Doporučené příspěvky

Návštěvník David R.

Díky za tip, podívám se na možnosti tlačítka "označit vše jako přečtené". 

K RSS - řešíme to přímo s podporu, proč se načítají témata až po dvou dnech. Dám vědět, až bude opraveno. 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 12 hodinami, renca napsal:

 

Ale mám dotaz na věc, která byla ve starém fóru: uživatel si mohl do profilu doplnit svou lokalitu a služby, vše se zobrazovalo pod nickem. Bylo to užitečné, když někdo psal o nějakém výpadku, problému atd.

Když se před několika měsíci začalo nové fórum testovat, bylo chybějící bydliště první věcí na kterou jsem upozornil, bylo přislíbeno, že zde bude, nicméně se tak nakonec nestalo, možná protože tohle fórum je oproti starému co se tyka funkcí mnohem primitivnější a implementace by byla příliš složitá.

Teď už se s tím bohužel nedá nic dělat a je to podle mě velká škoda, protože dnes vlastně pořádně nevím komu odpovídám, muže to být klidně nekdo ze slovenska, kde jsou služby odlišné a nedostane tak potřebnou radu.

  • Kabel 150 Mb/s
  • -
  • Komfort
  • Compal VF, VTV box, CA modul
  • Brno
  • Speedtest
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 11 hodinami, tomus napsal:

Když se před několika měsíci začalo nové fórum testovat, bylo chybějící bydliště první věcí na kterou jsem upozornil, bylo přislíbeno, že zde bude, nicméně se tak nakonec nestalo, možná protože tohle fórum je oproti starému co se tyka funkcí mnohem primitivnější a implementace by byla příliš složitá.

Teď už se s tím bohužel nedá nic dělat a je to podle mě velká škoda, protože dnes vlastně pořádně nevím komu odpovídám, muže to být klidně nekdo ze slovenska, kde jsou služby odlišné a nedostane tak potřebnou radu.

To je opravdu škoda. Bylo to užitečné a praktické. V nejhorším by to šla lokalita a služby napsat do podpisu, ale ani ten tu nejde ze záhadných důvodů nastavit.

Hm... tak si znovu říkám, která nová funkce nového fóra je lepší. Jo, je to tu zabezpečené přes https, záložka Poslední aktivita je fajn, příspěvek můžu všelijak vybarvit, formátovat,  je tu více smajlů, ale... Prostě jsme se zároveň vzdali mnoha pozitiv.  Prý si člověk zvykne na všechno, ale jde to ztuha.

Klidně mi říkejte konzerva, ale na to starém fóru mě to bavilo více.

  • Internet 150
  • -
  • TV Komfort
  • CA modul, modem Cisco 3208
  • Ostrava
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník David R.

Posílám malý update. 

Možnost úpravy příspěvku - nyní můžete upravit do hodiny po odeslání. Stačí hodina nebo chcete neomezeně? Když dáme neomzeně, pak si myslím, že některé odpovědi nebou dávat na dané dotazy smysl (příspěvek můžete také odstranit).

Kapacita zpráv - už můžete psát bez omezení 

Bydliště - řeším s podporu, u registrace nového uživatele už může klient zapsat bydliště a služby - následně to uvidíte v jeho profilu. U stávajícího uživatele  a následné zobrzení musí vyřešit podpora.  

Označit vše jako přečtené - lze to kliknutím na dané téma, viz print. V responzivní zobrzezní je to možné z horního menu. Řeším s podporu přidání nového jendotného tlačítka. 

Další aktualizace dám vědět. 

MARK AS READ 2.PNG

MARK AS READ.png

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník David R.
před 13 minutami, Zlaťák napsal:

Koukám, že tu mizí (nežádoucí?) příspěvky.
Jinak si nedovedu vysvětlit, kam zmizel například můj nedávný příspěvěk ohledně CA modulu.

Určitě tu nic nemizí :) O čem ten příspvěk byl? Prodej? 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidat se ke konverzaci

Přispívat můžete okamžitě a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se a přispívejte pod Vaším účtem.
Poznámka: Váš příspěvek vyžaduje před zobrazením schválení moderátorem.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložit jako upravený text.   Obnovit formátování

  Pouze 75 emotikon je povoleno.

×   Váš odkaz byl automaticky vložen.   Místo toho zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Nahrajte nebo vložte obrázky z URL adresy.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...