Přejít na obsah

UPC Zone v novém


Návštěvník David R.

Doporučené příspěvky

Návštěvník David R.
před 8 hodinami, Návštěvník Jan Makovec napsal:

Nové fórum je projekt žáka základní školy? Jinak si nedovedu vysvětlit jeho "kvalitu" a "funkčnost"....

Jane, jsem rád za každý názor a zpětnou vazbu. 

Můžete prosím nedostatky fóra rozvést? Co se Vám nelíbí, co byste udělal jinak atd. 

Děkuji. 

Upraveno uživatelem David - UPC
Úprava jednoho slova
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník David R.
před 7 minutami, cvancara napsal:

Aha, 7 minut a prispevek uz nelze upravit. Proc proboha, kdyz nikdo jeste na nej neodpovedel?

Opravdu vam to ted pripade lepsi?

upclzl.jpg



 

Mrzí mě, že novou změnu vnímáte tak negativně, ale staré fórum se nevrátí.  Na druhou stranu chápu, že ne všichni přijímají změny ihned. Pevně věřím, že si časem zvyknete. 

RSS bude opraveno tento týden. Čas opravy zůstane stejný. Neustále úpravy příspěvků by pak nemusely dávat smysl pro další odpovědi. 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Neustale upravy by nemusely davat smysl. Proc, kdyz na nej jeste nikdo neodpovedel? U stareho to nevadilo, najednou je to problem. Takze bude lepsi mit pod sebou nekolik prispevku od jednoho (kdyz se spletu a zjistim chybu, ale uz ji nemuzu opravit).

BTW - a co ten Crime & Investigation uz konecne bude v tom Horizon GO?

Nebo si taky mam zvyknout.

 

Upraveno uživatelem cvancara
  • -
  • -
  • Komplet
  • CA
  • OVA
  • Speedtest
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník David R.
před 13 minutami, cvancara napsal:

Neustale upravy by nemusely davat smysl. Proc, kdyz na nej jeste nikdo neodpovedel? U stareho to nevadilo, najednou je to problem. Takze bude lepsi mit pod sebou nekolik prispevku od jednoho (kdyz se spletu a zjistim chybu, ale uz ji nemuzu opravit).

BTW - a co ten Crime & Investigation uz konecne bude v tom Horizon GO?

Nebo si taky mam zvyknout.

 

Na starém fóru na ně nikdo neodpovídal, ale na novém fóru se budeme snažit odpovídat na konkrétní příšpěvky s daným problémem. 

Nevybavuji si Vás teď podle jména, kvůli C&I - napište mi do zprávy číslo smlouvy.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Davide, a bude se nějak upravovat grafický vzhled? To je ze všeho nejhorší - roztahané, nepřehledné, při čtení se špatně orientuje.

Chápu, že se věci mění a vyvíjí. Ale mělo by to být k lepšímu.  Marně přemýšlím, která funkce nového fóra je pro mě natolik důležitá, že převáží nad nepřehledností a zmatečností. Souhlasím s cvancarou, že starý vzhled nad tímto novým rozhodně vyhrává. Uživatelská přívětivost je nyní v tahu.

  • Internet 150
  • -
  • TV Komfort
  • CA modul, modem Cisco 3208
  • Ostrava
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 2 hodinami, David - UPC napsal:

Nevybavuji si Vás teď podle jména, kvůli C&I - napište mi do zprávy číslo smlouvy.

 

Rad bych, ale schranka je plna, byt je tam pouhych 5 zprav. Nicmenne, resim to jiz od 1.2.2017..!!, jednou odepise Petra, jednou Alena, jednou UPC tym, naposledy jsem na FB UPC CR psal primou zpravu 2.7.2017 ale evidentne nikdo neodpovida. Tam jsou i vsechny udaje, cislo smlouvy a pod.
 

  • -
  • -
  • Komplet
  • CA
  • OVA
  • Speedtest
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

mně teda přijde přehlednější a hezčí nový fórum, jenom v některejch věcech je zabugovaný (třeba to vyhledávání na tabletu, 2x vytvořit nové téma atd.), ale hlavně už by to chtělo konečně dořešit to přesměrování na https >:( taková prkotina a vleče se to už druhej tejden O.o

  • -
  • -
  • -
  • -
  • -
  • Speedtest
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidat se ke konverzaci

Přispívat můžete okamžitě a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se a přispívejte pod Vaším účtem.
Poznámka: Váš příspěvek vyžaduje před zobrazením schválení moderátorem.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložit jako upravený text.   Obnovit formátování

  Pouze 75 emotikon je povoleno.

×   Váš odkaz byl automaticky vložen.   Místo toho zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Nahrajte nebo vložte obrázky z URL adresy.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...