Přejít na obsah

UPC Zone v novém


Návštěvník David R.

Doporučené příspěvky

Návštěvník upcman

tomus za kolko si predal forum?

vyhodou tohto fora bola nezavislost, prakticky necenzurovane na slusnej linii sa mohol zakaznik vyjadrit. ja sam na tomto fore napisal mnozstvo kritiky na smejd particku slovenskeho upc. na facebooku za to davaju nekompromisne bany. neverim ze nastane zmena k lepsiemu.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník David R.

Mohu Vás ujistit, že si zde můžete o UPC psát co chcete a nikdo Vás za to banovat nebude :) Ale co se týče těch banů na slovenském Facebooku, pošlete mi do zprávy, za co jste ten ban dostal a já se na to podívám.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

nový fórum mi přijde jednoznačně hezčí a přehlednější, ale uvidíme, jak to bude vypadat, až se tam nahrne obsah ze starýho :P

nicméně když už teda bude nový fórum, nebylo by dobrý rovnou upravit podkategorie? třeba u internetu je hardware, ale u televize to úplně chybí :idea:

a co se týká starejch témat, tak do novejch podkategorií by se mohly přesunout jenom ty, kde to žije, protože třídit hromadu starejch témat nemá cenu

  • -
  • -
  • -
  • -
  • -
  • Speedtest
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník upcman

ja nastastie ban nemam ale dost ludi tam pise ze miznu prispevky. ich ktosi maze.. to posledne zdrazovanie nebolo proklientske vela ludi sa vyjadrilo emocionalne. som zvedavy na nasledujuce statistiky liberty global - slovenskeho upc o kolko zakaznikov firma prisla nezmyselnym zvysovanim ceny za sluzby. zjednotenim trhu sk+cz nic pozitivne pre zakaznikov neprinieslo. zacina to technickou podporou a pristupom a konci to cenami za sluzby. o zlepseni sa neda hovorit ale nastastie konkurencia nespi. co je velmi dobre...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

no rozdíl vidim, ale co myslíte oba tim W10? když někdo napíše W10, tak jediný, co se mi vybaví, je windows 10 (protože se motám kolem kompů :D), ale s tim to asi nemá nic společnýho, tak mě zajímalo, čemu se to podobá

jinak tobě teda vadí ten text nahoře, jak celej obsah odsouvá dolu - podle kódu to vypadá jenom na nějakej widget a ten by časem mohli odstranit, takže v tom bych zásadní problém neviděl :) ze začátku bych ho tam asi nechal, protože se sem nahrne určitý množství novejch lidí, tak aby se o tom fóru něco dozvěděli

ale co by se dalo vylepšit - posunout ten nadpis na úroveň tlačítka pro založení tématu - pokud tam bude jenom zobrazení počtu témat, tak se to na desktop v klidu vejde, zároveň se tim vyřeší ta velká mezera mezi tlačítkem na založení novýho tématu a řazení

tuning.png.afb66f8e545221d2a8058fe6a236ce0d.png

  • -
  • -
  • -
  • -
  • -
  • Speedtest
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidat se ke konverzaci

Přispívat můžete okamžitě a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se a přispívejte pod Vaším účtem.
Poznámka: Váš příspěvek vyžaduje před zobrazením schválení moderátorem.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložit jako upravený text.   Obnovit formátování

  Pouze 75 emotikon je povoleno.

×   Váš odkaz byl automaticky vložen.   Místo toho zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Nahrajte nebo vložte obrázky z URL adresy.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...