Přejít na obsah

UPC Zone v novém


Návštěvník David R.

Doporučené příspěvky

Ano je to přesně tak jak napsal v úvodu David-UPC, současná podoba tohoto fóra končí a nahradí nahradí nové fórum pod hlavičkou UPC.

Před časem mně vedení UPC oslovilo se zájmem odkoupit UPC fórum a udělat z něj oficiální fórum UPC, k čemuž nakonec došlo a nyní je UPC Zone již plně v majetku společnosti UPC.

Nějakou dobu se již testuje nová podoba fóra, která jak již napsal David UPC bude zanedlouho spuštěna a já po 13. letech skončím jako administrator.

Doufám tedy že to dobře dopadne a nové fórum se vám bude líbit.

  • Kabel 150 Mb/s
  • -
  • Komfort
  • Compal VF, VTV box, CA modul
  • Brno
  • Speedtest
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Bude někde tady i na novém fóru téma na poděkování tomusovi za administrování a též za dlouholeté vedení fóra? Za mne děkuji.

A doufám, že nebude nutné zřízení dalšího fóra.

  • Kabel 1000 Mb/s
  • -
  • Komplet
  • V.Station 3.1, VTV STB 2G_A, 3xCAmodul
  • Hradec Králové
  • Speedtest
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník David R.
A nedá mi to se nezeptatl. Na novém fóru z UPC vás bude víc?

Co vím, tak na prvním levelu technické podpory, tak z 50% nevěděli, co to vlastně upczone je, ale když jsem to potom řešil s jiným na vyšším levelu, tak operátor už věděl :)

Ano, postupem času bychom rádi, aby zde bylo více uživatelů z UPC. Především to ale bude o vás, uživatelých. O UPC ZONE v UPC by měl vědět snad každý, pokud ne, stát se to samozřejmně může.

 

Bude tam nějaký technický koutek pro nedočkavce, když by se zase něco připravovalo něco nového a nedotazeneho (někdo to může chápat i jako odflaknuteho), kde s námi budete víc komunikovat v případě testovaní SW , HW?

Testování, pokud bude, bude probíhat v podobném režimu, jako probíhalo testování nového prostředí na HD DVR Mediaboxech. Tedy na to bude speciální reportovací část, která bude sloužit pro tyto účely. Určitě ale nepřijdete o možnost zařadit se do testování, i k těmto informacím bude v budoucnu nové fórum sloužit.

 

Chystá se nějaká úprava vzhledu při placení platebni kartou? Vypadá to zastarale a připsání platby na účet trvá den-dva.

Pak mám otázku k webhostingu, co poskytujete chystá se nějaká změna? Uvítal bych místo 5 účtu, které nepoužívám jenom (se stejným prostorem) jeden a kdyz by byla podpora i DB, PHP, tak bych se vůbec nezlobil

Proběhlo nasazení nové verze MOJE UPC, jehož součastí je i nová platební bárna na adrese https://eshop.upc.cz/. Změny na webhosotingu v tuto chvíli nepřipravujeme.

 

Kde si můžu zalobbovat o přidání podpory Horizon GO do Android TV? Podle rok staré zprávy od Nvidie jste na tom měli pracovat? Jde mi především o podporu dálkovým ovladačem případně herním ovladačem :)

Případně bych hodně uvítal podporu Horizon GO jako plugin do Kodi (jak to má třeba O2)

Obávám se, že to moc nepůjde. V tomto směru máme korporátní řešení, které je stejné pro všechny země a přidávání funkcí pro konkrétní trh je velice obtížné.

 

Neberte to nijak zle, ale nebylo by lepší zrušit rovnou ty věrnosti slevy? Přeci jenom, když člověk pak má doplatit 2-4k, tak pak akorát dá špatnou reklamu o UPC.

Rušení věrnostních slev nemáme určitě v plánu.

 

Když mě ještě něco napadne, tak napíšu..

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

... uživatelých ... samozřejmně

Vidím, že co se gramatiky týče, jste si s tomusem blízcí, nejste nakonec jedna osoba? :lol: :lol: Ne, omlouvám se za porušení pravidel, ale když jsem to souvětí viděl, tak jsem nemohl odolat. Normálně píšete bez chyb, tohle byla výjimka. :D

 

... přidání podpory Horizon GO do Android TV? ... Případně ... podporu Horizon GO jako plugin do Kodi...

Obávám se, že to moc nepůjde. V tomto směru máme korporátní řešení, které je stejné pro všechny země a přidávání funkcí pro konkrétní trh je velice obtížné.

Takže tvrdíte, že Android TV nebo Kodi se používá jen v Čechách? (A na Moravě a ve Slezsku, musím dodat, aby na mě neskočili nacionalisti z jiného threadu.) Myslím, že tohle by se hodilo lidem úplně všude.

  • 300 Mb/s
  • -
  • Komplet
  • Modem Compal, HD Mediabox, CA modul
  • Mladá Boleslav
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník David R.
... uživatelých ... samozřejmně
Vidím, že co se gramatiky týče, jste si s tomusem blízcí, nejste nakonec jedna osoba? :lol: :lol: Ne, omlouvám se za porušení pravidel, ale když jsem to souvětí viděl, tak jsem nemohl odolat. Normálně píšete bez chyb, tohle byla výjimka. :D

 

Omlouvám se za toto nepěkné označení. Asi mi to ujelo :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník king555

Korporátne riešenie Horizon Go sa momentálne javí ako lepšia cesta než plugin do Kodi...

Kodi sa stáva tŕňom v oku mnohým spoločnostiam (Netflix, Amazon,..) aj keď nevinne (pluginy Exodus a pod. nie sú dielom vývojárov Kodi), ale to na na veci nič nemení a požadujú zákaz Kodi, resp. tvrdo na Kodi útočia...

 

Je zrejme asi otázkou času, kedy dostane zákaz, resp. bude vyradený z Google Play, tak ako boli nútení čínski výrobcovia odstrániť Kodi zo svojich android TV boxov - Beelink, Nexbox,.... (náhrady typu Qodi, TVMC, SPMC sú dočasné).

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

S tím nemohu souhlasit a pleteš si to právě tím, že čínský výrobci nebo prodejci tam právě doinstalovávájí nelegální obsah. A zároveň to nic nemění na věci, že uživatel si může stáhnout Kodi. ;-) Myslím si, že ten zákaz Kodi nenastane.

 

Psal jsem i na testovací (rok zpátky?), že uživatelé i v jiných zemí by chtěli onen plugin. Bez odpovědi od UPC a taktéž bylo vidět, že na stb používají upravené XBMC (nyní Kodi) Stačí se podívat i na fórum xbmc-kodi.cz a zjistíte že hodně lidí má malinu (a jiné sbc) a na ní libreelec / openelec. Druhá věc je že i herní zařízení podporuji XBMC (hlavně Xbox), kde vzniklo.

 

Druhá věc je, že mi chodí občas feedback od UPC. Vždy tam píši jak je stb otřesný. Škoda, že jsem nikde neviděl žádné vyhodnocení...

Proč se nezeptat lidí, jestli by byl zájem i aplikaci pro Android TV (v tuto chvíli jde sideloadnout, ale nemá podporu ovladače) případně plugin do Kodi.

I to může přilákat nové klienty, když uvidi, že UPC je např i na Xboxu. Nemusí být jen špatně reklama mezi lidmi ohledně UPC, když lidé maji platit poplatek při stěhování. Když jsme u toho Netflixu, tak ten je na Android TV a prý se chystá aplikace do cihly, ale kdy to bude u nás těžko říct.

 

Podívejte se třeba teď na Kuki, které se vetřelo snad všude. A take když by byla.moznost předplatit TV bez podmínky instalace jen prostě přes internet jak to.ma třeba O2

 

//EDIT: Zpátky k fóru. Bude tam možné přidat +1 k příspěvkům jak to má např. IPB?

  • Kabel 300 Mb/s
  • Super
  • Komplet
  • 3x CA modul, 1x Nokia, 1x Technicolor
  • Praha
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

"Přístrojů obsahující toto multimediální centrum, ale bez dodatečně přidaných doplňků třetí strany, se zákaz nikterak nedotýká." no... neříkal jsem to?

Takže je velice nepravděpodobné, že Kodi bude odstraněno z Google Play. ;-)

  • Kabel 300 Mb/s
  • Super
  • Komplet
  • 3x CA modul, 1x Nokia, 1x Technicolor
  • Praha
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidat se ke konverzaci

Přispívat můžete okamžitě a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se a přispívejte pod Vaším účtem.
Poznámka: Váš příspěvek vyžaduje před zobrazením schválení moderátorem.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložit jako upravený text.   Obnovit formátování

  Pouze 75 emotikon je povoleno.

×   Váš odkaz byl automaticky vložen.   Místo toho zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Nahrajte nebo vložte obrázky z URL adresy.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...