Přejít na obsah

Zamyšlení o televizních reklamách


sodekcz

Doporučené příspěvky

Tak Češi jsou v tomto směru ostudou Evropy, to se normálně ví. Prostě oproti západu uzavřená mentalita, pocit neustálého ohrožení, každý je něčím podezřelý, stačí, aby měl jiný účes nebo barvu pleti a mohu pokračovat. Z 50% je to mentalita a z 50% pozůstatek 40 let komunismu, kdy lidé nemohli poznávat jiné kultury a národy. Mě osobně je to líto, ale snad to příští generace (dnešní děti) spraví. 

Mě se líbí reklama od VF IT, dokonce v ní hraje Bruce Willis

https://youtu.be/hDN2KGYwPqY

https://youtu.be/h8I9sst44Kc

 

  • Basic
  • Red Basic
  • -
  • -
  • Brno
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 11 minutami, marek-81 napsal:

@Honza333 ..... Navíc, mainstreamová televize má obrovskou výhodou oproti pay tv, že jde s časem. Tzn přizpůsobuje vysílání aktuálním trendům, podle chuti diváků. Určitě pamatujete na období reality show, pak na období velkých soutěží až na dnešní talentové show.

Tohle ve mně taky vzbuzuje úsměv - oni se divákovi tak přizpůsobí, až se mu z té přizpůsobené jednoty zvedne kufr.

Je v módě krimi, rychle všichni mají nějakou krimi řadu. Je v módě vaření, všude se vaří, až se z LED obrazovek kouří. Konec takových seriálů často v nedohlednu. Jojo, boj o diváckou přízeň, to je potvora. Jen potom nedokážou zavčas zabrzdit a najít jiné vhodné téma.

Naštěstí pro naše stanice, spoustě lidem je šumák, co zrovna frčí, prostě civí na všechno. Vidím to u rodičů a dalších blízkých seniorů (což je speciální kategorie), taky u spousty mladších, kteří mají, jak to slušně napsat, omezený náhled na vlastní názor, kteří by bez TV byli namydlení. Ale nebojte, taky mám své úchylky a nenechám si do nich mluvit.

  • Premium
  • -
  • Základní
  • Vodafone Station
  • KrPole
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník hrochada
před 9 hodinami, Marek-26 napsal:

Když už tu máme to téma reklam, co říkáte Vánoční od Vodafone?

 

Jedna z mála vánočních reklam, co se mi opravdu líbí 🙂

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

2 Marek-26: Pokud jde o tu reklamu - imo:
(napůl) indonéská rodina mně rozhodně neva, proč taky. Ale přijde mi to dlouhé, laciné a bez nápadu. Skoro jako by hlavním reklamním špílcem byl právě výběr té rodiny, na kterou se lidi nachytají (ať už jakkoli) a přitom (mainstreamově) zkonzumují obsah: Vodafone, Vodafone, Vodafone 😊 
Přeju klidný Advent

  • -
  • -
  • Komplet
  • Takový bílý, nastojato
  • Praha Žižkov
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

@Medvěd Úplně mi to připomnělo, jak to vypadalo u nás doma občas. Máma kmitala jako tryskomyš a my se jí spíše pletli.

@Adolf.Shitler To ne a taky na mou oblíbenou s Chuckem Norrisem (No, no Bruce Lee, I'm Chuck Norris 😄 ). Ale ty byly spíše vtipné, tahle se snaží hrát trochu na pocity, které v nás Vánoce vyvolávají.

  • Super
  • Premium 5G
  • 18+
  • Vodafone Station WiFi 6
  • Brüx
  • Speedtest
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidat se ke konverzaci

Přispívat můžete okamžitě a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se a přispívejte pod Vaším účtem.
Poznámka: Váš příspěvek vyžaduje před zobrazením schválení moderátorem.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložit jako upravený text.   Obnovit formátování

  Pouze 75 emotikon je povoleno.

×   Váš odkaz byl automaticky vložen.   Místo toho zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Nahrajte nebo vložte obrázky z URL adresy.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...