Přejít na obsah

Zamyšlení o televizních reklamách


sodekcz

Doporučené příspěvky

Reklama je poplatna dobe vzniku a odpovida poradum tehdy sledovanym. Taky si pamatunu, ze diky Oskarovi byly k necemu i ty skarede tepefony od Alcatelu. Nebylo mnoho telefonu co mely dual band. Letmym pohledem na účet u Vodafone zjistuji, ze tam jsem 15 let, 11 mesicu a 28 dni

  • Super 500 Mb/s
  • -
  • -
  • Compal CH7465 černý
  • Ostrava - Zábřeh
  • Speedtest
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

2 Evzen: teď jsem z tebe zmatený. Postnul si sem dva odkazy na reklamy, které ti přišly jako vtipné a potom si tu úplně první označil za nechutně stupidní? Zvláštní, já v nich vidím hodně společného (teď nemyslím Sklepáky), ale můžu se mýlit.
2 Marek-26: Přesně, když jsem psal názor na "letošní vánoční", tak tyhle doby a tenhle "sitcom" mě napadl a přemýšlel jsem, jestli to mám sem nalinkovat nebo jo 😊 Tak jsi to připomněl za mě, díky.
2 Vodafone: vy zaprděný čecháčci, zařaďte už do základu ty italský televize v super HD 32K s holografickou projekcí, ať má už konečně ten italofil pokoj a my všichni se posuneme na novou, lepší úroveň!  😂

  • -
  • -
  • Komplet
  • Takový bílý, nastojato
  • Praha Žižkov
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník Evzen

Nojo, ja to zase vidim jako nebe a dudy - ty, co jsem postnul, jsou svizny, maji šmrnc a vtip... ta prvni je trapna, vtipna tam neni jedina veta a navic to utrpeni trva priiiiiiiserne dlouho... Jestli to mel byt pokus o nadsazku, tak proste tezce nevysel -  nevidim tam ani nic sklepácky- nebo "kouřově" ujetýho, pouze trapnost.
Co nadelas, sto lidi, sto chuti... 😉

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Myslím, že porovnáváš jablka a hrušky. Ty dvě co jsi postnul, jsou standardní reklamy se standardní délkou určené do bloku reklam. Ta "úplně první" oskarová byla zamýšlena jinak, odvysílána byla také jinak, vždy mimo reklamní blok.
A dál už je to subjektivní, souhlasím. Mně se třeba ta parodie sitcomu hodně líbila a líbí. Vůbec mám rád příběhové reklamy - filmík na krátké časové ploše. Tím je skvělá třeba ta "Já jsem Robert, ale říkej mi Bob a budeme si tykat". Zatímco ta současná vánoční je imo jen sbírka obecných výkřiků. Ale věřím, že svoji roli plní, jenom zkrátka není pro mě. Já ostatně od Vodafonu nic nechci, já od něj všechno mám 😂

  • -
  • -
  • Komplet
  • Takový bílý, nastojato
  • Praha Žižkov
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidat se ke konverzaci

Přispívat můžete okamžitě a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se a přispívejte pod Vaším účtem.
Poznámka: Váš příspěvek vyžaduje před zobrazením schválení moderátorem.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložit jako upravený text.   Obnovit formátování

  Pouze 75 emotikon je povoleno.

×   Váš odkaz byl automaticky vložen.   Místo toho zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Nahrajte nebo vložte obrázky z URL adresy.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...