Přejít na obsah

CA Modul


Návštěvník Evzen

Doporučené příspěvky

Návštěvník Fucik

Ano, přesně tak to opravdu funguje - i prakticky. Díky za info

Ještě doplnění - dotaz jsem dával proto, že pro satelitní příjem jsou k dipozici moduly, které umožňují s jednou kartou dekódovat  dva programy současně a tudíž jsem se domníval, že by něco podobného mohlo být i pro kabelovku...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník Evzen

Jestli jsou ty moduly funkcni v rezimu multidecrypt Conax CAS 7 pro satelit, museji byt IMO funkcni i pro kabel.
@quadra2030: nemuzes dat nejaky odkaz na tu Conax CAS 7 specifikaci? Zkousel jsem trochu googlit, ale nic rozumneho jsem nenasel. Zato jsem nasel par rumunskych odkazu na CAM, ktere tvrdily, ze Conax multidecrypt umeji.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Lenze CAM (oscam/ccam/etc.) pouzivaju priamo smart karty, nie CA moduly.. a tie rumunske/ukrajinske piratske servery a citacky funguju iba vdaka tomu, ze niekto vytiahol RSA parovacie kluce z nedostatocne chranenej flash ROM settopboxu (a tak umoznil sparovat smart kartu s citackou), tam nie je problem s viacnasobnym dekodovanim, sposobov je viac, ale tu by som to nerozoberal 🙂

Da sa to aj legalne - napr. Technisat Isio C ma certifikovanu Conax citacku smart kariet, ak ti ju UPC vie sparovat (Technisat poskytne ID STB), tak mas na jednu smart kartu viacnasobne dekodovanie  (ako to fungovalo v Kaon B3000).

Specifikacia CAS7 je pod NDA, preto nie je velmi verejne dostupna.. btw, si si isty, ze na satelite to funguje s CA modulom a nie s emulovanou Conax citackou smart kariet? Samozrejme sa bavim o Conax kodovani, nie inych ako Nagravision a pod..

Upraveno uživatelem quadra2030
  • Super
  • -
  • Základní
  • -
  • Bratislava
  • Speedtest
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník Evzen
1 hour ago, quadra2030 said:

btw, si si isty, ze na satelite to funguje s CA modulom a nie s emulovanou Conax citackou smart kariet?

To urcite nejsem, v tehle oblasti se nijak extra nevyznam.
Jen jsem uz pred casem dostal chut na vyrobky firmy Digital Devices, kteri se chlubi tim, ze jejich zarizeni/drivery prave umoznuji Multi Transponder Decryption (MTD). Ale ted, po tom, cos napsal, uz mi zacina davat smysl ta jejich poznamka "This function is not supported by all CAMs and providers"... Koukam, ze jsem dobre udelal, ze jsem to nekoupil, stoji to dost penez na to, abych zjistil, ze to, co jsem nejvic chtel, stejne u UPC nefunguje.

33 minutes ago, retron said:

jenže UPC Ti právě nic nespáruje, maximálně CA modul

Jojo, presne tak... navic jen modul, ktery pochazi z jejich vlastni distribuce, zadny "cizi" nesparuji :(

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

CA moduly umoznujuce dekodovanie viac kanalov sucasne samozrejme existuju, oznacuju sa Conax Profi moduly a vyuzivaju cip SMIT 1660. Vyuzivaju ich iba TV operatori, beznym zakaznikom su nedostupne. A tak ako sa pise vyssie, aj keby ste ich mali, tak ich UPC nesparuje.

Napr. tu sa daju zohnat pre 2/4/6/8 programov: https://sortec.sk/profi-conax_c461.html

  • -
  • -
  • -
  • -
  • Bratislava
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník Fucik

Pánové, díky za rozbor daného problému, pro mne více než dostačující, jelikož se v problematice téměř nevyznám...závěr je jasný - rozumným a finančně nepříliš náročným  způsobem nelze v rámci UPC vyřešit.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidat se ke konverzaci

Přispívat můžete okamžitě a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se a přispívejte pod Vaším účtem.
Poznámka: Váš příspěvek vyžaduje před zobrazením schválení moderátorem.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložit jako upravený text.   Obnovit formátování

  Pouze 75 emotikon je povoleno.

×   Váš odkaz byl automaticky vložen.   Místo toho zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Nahrajte nebo vložte obrázky z URL adresy.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...