Přejít na obsah

CA Modul


Návštěvník Evzen

Doporučené příspěvky

  • po měsících...
Návštěvník kecinzer
V 17. 8. 2017 at 10:54, David - UPC napsal:

Uzavřu tuto debatu o CA Modulech. V případě, že byl CA Modul zakoupen v  přes Lycu, tak Vám zařízení spárujeme. Nové objednávky nejsou již možné. Prodej CA Modulů UPC ukončilo a zatím se k němu vracet nebude. Aktuálně nabízíme dva set - top boxy, kde klient může využívat služeb videotéky My Prime,  zpětného zhléndutí a dalších aplikací. 

Jediná cesta, jak si zakoupit CA Modul je přes bývalého klienta, který služeb již nevyužívá. V případě pronájmu CA Modulu je stále možnost přes UPC. 

Zeptám se, když jsem sehnal CA moduly bývalého klienta, ale bez karty, poskytne mi UPC tyto karty?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník kecinzer

Super, díky moc.
A víte jak je to cenově? Poskytne mi karty UPC zdarma, či za jednorázový poplatek nebo paušál? Vím, že si to mohu zjistit na infolince, ale raději bych byl informovaný dopředu :).

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • po měsících...

Mám CA modul a jsem se službami max. spokojený, ale teď jsem chtěl druhý CAM do televize v dětském pokoji a na infolince mi řekli, že už nejsou v nabídce. Koncem roku mi končí smlouva a jestli se něco nezmění,  budu ji muset ukončit. Nepotřebuji zpětné shlédnutí, nahrávání a videotéku. Opravdu nechápu obchodní politiku UPC. To radši žádný zákazník, než normálně nabízet CAM? Vyřešit by to mohl budoucí nový majitel Vodafone, ale to je ještě otázka dlouhodobá.

  • 100 Mb/s
  • Jiná služba
  • Komfort
  • CA modul
  • Písek
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • po měsících...

Přidat se ke konverzaci

Přispívat můžete okamžitě a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se a přispívejte pod Vaším účtem.
Poznámka: Váš příspěvek vyžaduje před zobrazením schválení moderátorem.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložit jako upravený text.   Obnovit formátování

  Pouze 75 emotikon je povoleno.

×   Váš odkaz byl automaticky vložen.   Místo toho zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Nahrajte nebo vložte obrázky z URL adresy.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...