Přejít na obsah

Counter Strike a neverejna IP


Návštěvník tomus

Chtěli byste aby Karneval poskytoval k paušálu TURBO plus jednu veřejnou a jednu neveřejnou IP adresu?  

20 hlasů

  1. 1. Chtěli byste aby Karneval poskytoval k paušálu TURBO plus jednu veřejnou a jednu neveřejnou IP adresu?

    • Ano
      18
    • Ne
      0
    • Je mi to jedno
      2

  • Prosím přihlaste se nebo zaregistrujte, abyste mohl hlasovat v této anketě .

Doporučené příspěvky

Nevíte si někdo rady s tím jak rozběhat hru Counter strike mezi dvěma počítačema co jsou v síti karnevalu ve stejném městě aby mohli hrát jakoby "v síti" ??? Oba máme neveřejnou IP....Díky

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Nevíte si někdo rady s tím jak rozběhat hru Counter strike mezi dvěma počítačema co jsou v síti karnevalu ve stejném městě aby mohli hrát jakoby "v síti" ??? Oba máme neveřejnou IP....Díky

 

normalne, pokud vis jeho neverejnou adresu a jste ve stejnem segmentu (napr ve stejne castri mesta).

  • 300 Mb/s
  • Jiná služba
  • Komfort
  • TC 7200, VTV Pro Box, 2xCA
  • Neratovice
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zajímala by mě adresa na Karnevalskej Server na CS... mylsím že jednu dobu to bylo někde na Webu ale at jsem prolezl co jsem moh, tak jsem to nikde nenašel.. teda jeslti je ještě v provozu....

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidat se ke konverzaci

Přispívat můžete okamžitě a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se a přispívejte pod Vaším účtem.
Poznámka: Váš příspěvek vyžaduje před zobrazením schválení moderátorem.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložit jako upravený text.   Obnovit formátování

  Pouze 75 emotikon je povoleno.

×   Váš odkaz byl automaticky vložen.   Místo toho zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Nahrajte nebo vložte obrázky z URL adresy.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...