Přejít na obsah

Televize na dvou zařízeních


Návštěvník ProkopMlejnek

Doporučené příspěvky

Návštěvník joj.ska

Děkuju za odpověď. Co je to PLC a jaký požadavek a kde na Vodafone vznést, pokud bych chtěl to bez WiFi za 200 Kč? To se zapojí přímo do té zásuvky?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Samozřejmě je to lepší, když je to na stejné fázi. ALe když je plánované využití převážně rozšíření WiFi, tak to nebývá až tak omezující. Konkrétní případ - rozvod přes PLC na druhý konec domu resp. i o patro výše. Využití pro připojení boxu na net + WiFi AP a bohatě to stačí.

@quadra2030 Jo, může se stát. Ale zatím jsem se s nikým takovým nesetkal, kdo by s tím měl problémy.

  • Super
  • Premium 5G
  • 18+
  • Vodafone Station WiFi 6
  • Brüx
  • Speedtest
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník joj.ska

Děkuju všem za odpovědi. Od Powerline mě můj elektrikář spíš odrazuje. Chtěl jsem prostě využít už připravené zásuvky, ale netušil jsem, že to jen na TV - ani mě tak nemrzí, že jsem to objednával zbytečně, jako spíš že mi to z Vodafonu nikdo nebyl chopný říct dopředu a akorát jsem se zdžel pár týdnů v realizaci ... Takže provrtám pár zdí a nátáhnu si vlastní kabel. Co se dá dělat ...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidat se ke konverzaci

Přispívat můžete okamžitě a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se a přispívejte pod Vaším účtem.
Poznámka: Váš příspěvek vyžaduje před zobrazením schválení moderátorem.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložit jako upravený text.   Obnovit formátování

  Pouze 75 emotikon je povoleno.

×   Váš odkaz byl automaticky vložen.   Místo toho zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Nahrajte nebo vložte obrázky z URL adresy.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...