Přejít na obsah

Prosincová promo akce na rychlejší internet


Návštěvník Retiree

Doporučené příspěvky

Návštěvník fanfán tulipán
před 6 hodinami, Standa napsal:

Já si myslím, že je potřeba říci fanfánovi tulipánovy, že za jeho 449 Kč má jenom 650 Mb / 250 Mb,

Já si myslím, že je potřeba říci Standovi, že "tulipánovy" se píše měkké i. (3.pád)

Ale usnu kvůli tomu.🙂

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník liberal3

Tak jsem restartoval modem a jsem zpět na původním tarifu. Zkoušel jsem ještě restart z webu, ale už si to nenatáhne konfiguraci s vyšší rychlostí.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 2 hodinami, liberal3 napsal:

Tak jsem restartoval modem a jsem zpět na původním tarifu. Zkoušel jsem ještě restart z webu, ale už si to nenatáhne konfiguraci s vyšší rychlostí.

To je úplně jedno jakým způsobem se modem restartuje, po restartu si modem vždy natáhne aktuální konfigurační soubor z TFTP serveru, jestli je tam nyní nachystaný cfg soubor s nižší rychlostí, tak s tím nic nenaděláš.

  • Kabel 150 Mb/s
  • -
  • Komfort
  • Compal VF, VTV box, CA modul
  • Brno
  • Speedtest
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník hkstaripraha
V 4. 12. 2020 v 19:59, hkstaripraha napsal:

Vypadá to, že situace s vánoční akci Vodafone s navýšením rychlosti o stupeň se stabilizuje. Po několika marných restartech v posledních dvou dnech jsem se také dočkal navýšení, tak jak bylo slibováno v obdržené SMSce.

obrazek.png.a05ecaf760f1eb8f6b5f710e88fd7fbb.png

Moje zkušenost z vánoční akcí VF- po navýšení se moje rychlost po 10 dnech snížila a tak jsem znovu restartoval a zde je výsledek:

                                                                     před                                                                                                                                             po

zmena.jpg.804762f005fad8a07251c36fdbc04ddf.jpg

Moje rada tedy zní - před každým použitím restartujte!!!

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidat se ke konverzaci

Přispívat můžete okamžitě a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se a přispívejte pod Vaším účtem.
Poznámka: Váš příspěvek vyžaduje před zobrazením schválení moderátorem.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložit jako upravený text.   Obnovit formátování

  Pouze 75 emotikon je povoleno.

×   Váš odkaz byl automaticky vložen.   Místo toho zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Nahrajte nebo vložte obrázky z URL adresy.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...