Přejít na obsah

Prosincová promo akce na rychlejší internet


Návštěvník Retiree

Doporučené příspěvky

Mam to stejne. Po restartu modemu (neuveritelne dlouhem, snad 5 minut) mam rychlost nezmenenou. Porad 300/20. Jeste by mne zajimalo, az to bude v lednu koncit, taky si budememe muset restartovat modemy? 🙂

Upraveno uživatelem homberg
  • Kabel 500 Mb/s
  • -
  • Komfort
  • 2x CA modul, Compal black
  • Praha
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník hkstaripraha
před 16 minutami, Slamb napsal:

já byl vždycky trochu pomalejší, ale asi budu potřebovat trochu konkrétnější informaci, páč co sem tak zběžně prolítnul, nenarazil sem na něj 😮 https://streamable.com/c0g14k

Měření zde - https://www.vodafone.cz/internet/mereni-rychlosti-internetu/

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník Retiree

Konečně ten správný měřák... Ukazuje skutečně takovou rychlost, jakou si přeju:
"Chcete si ověřit rychlost vašeho internetu? Není nic jednoduššího. Náš test nabízí nejpřesnější měření rychlosti stahování i nahrávání."

To nahrávání jsem dost dlouho hledal, než jsem zjistil, že i tenhle web navrhovali dementi, kteří si myslí, že nejlepším způsobem jak zaujmout je použití velmi světlého fontu na bílém pozadí (MS Edge)...

 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Jestli měl někdo v sms napsáno, že zrychlení proběhne 1.12., tak se jednalo o chybu. Jediné správné datum je od 4.12.

Pokud dostal sms i někdo s 500Mbps internetem, opět se jedná o chybu, nelze navýšit (se stávajícím modemem Compal, není konfigurace).

V noci ze včerejška na dnešek se měla zvýšit rychlost všem, kterým byla sms zaslána a odpověděli na ni do 30.11. - Jestliže je rychlost stále stejná, bude nutné znovu restartovat modem, zřejmě si automaticky nestáhl novou konfiguraci. 

Těm co nepřišla sms ale poslali odpověď nebo odpověděli až v prosinci asi nic aktivováno nebude.

 

Jo a kdyby někdo chtěl zkontrolovat, jakou rychlost má aktuálně na modemu nastavenou, pošlete mi do PM číslo smlouvy nebo MAC modemu, nechám prověřit.

  • Super
  • Premium 5G
  • 18+
  • Vodafone Station WiFi 6
  • Brüx
  • Speedtest
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 34 minutami, Retiree napsal:

To nahrávání jsem dost dlouho hledal, než jsem zjistil, že i tenhle web navrhovali dementi, kteří si myslí, že nejlepším způsobem jak zaujmout je použití velmi světlého fontu na bílém pozadí (MS Edge)...

jestli ono to spíš nebude tim, že se vodafone nemá v případě uploadu čim chlubit a tak ho radši důkladně znevýraznil 🤔

  • -
  • -
  • -
  • -
  • -
  • Speedtest
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník Evzen

...anebo tim, ze je urcen pro dementy prumerne Cechy, kteri maj problem s pochopenim, ktere cislo co znamena, takze jim to pro-vetsinu-mene-dulezite cislo radeji napul skryvaji, aby nemeli zahlcene callcentrum nesmyslnymi stiznostmi na malou rychlost.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Mně taky odpoledne přišla SMS, restartoval jsem jednou a tarif je zvýšen. Download sice hodně kolísá (150-400), ale to je odpolední vytížeností netu. Upload ale běží na stabilních třiceti, což potvrzuje zvýšení.

  • 300 Mb/s
  • -
  • Komplet
  • Modem Compal, HD Mediabox, CA modul
  • Mladá Boleslav
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

@Marek-26 trochu v tom mas zmatek, ne? Pises, ze zrychleni probehne vyhradne od 4.12. a hned v dalsi vete pises, ze nekomu (asi vsem, vsichni meli ANO poslat do 30.11.) probehlo uz v noci na dnesek, tedy 3.12. Kazdopadne, ja dostal dnes SMS s oznamenim, ze mne zvysili rychlost (ne ze mi ji od zitrka zvysi). Pres restart modemu se ale nic nezmenilo.

A stale by mne zajimalo jestli po ukonceni tohoto darecku budeme muset v lednu take restartovat modemy. Logicky, aby si mohly nacist konfiguraci?

  • Kabel 500 Mb/s
  • -
  • Komfort
  • 2x CA modul, Compal black
  • Praha
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

No, muset... Když na to "zapomeneš", tak ti rychlejší net vydrží déle. Ale já jsem přesvědčen, že jak jsme si pro zvýšení rychlosti museli modemy restartovat sami, protože "nebylo možné" je restartovat automaticky, tak pro snížení rychlosti to možné bude a velice rychle nám je Vodafone zrestartuje.

  • 300 Mb/s
  • -
  • Komplet
  • Modem Compal, HD Mediabox, CA modul
  • Mladá Boleslav
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidat se ke konverzaci

Přispívat můžete okamžitě a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se a přispívejte pod Vaším účtem.
Poznámka: Váš příspěvek vyžaduje před zobrazením schválení moderátorem.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložit jako upravený text.   Obnovit formátování

  Pouze 75 emotikon je povoleno.

×   Váš odkaz byl automaticky vložen.   Místo toho zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Nahrajte nebo vložte obrázky z URL adresy.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...